Haber Detayı
22 Ocak 2015 - Perşembe 21:03
 
Karataş'ta müthiş proje!
Karataş Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, öncelikle balık pasajiının ve semt pazarının en kısa zamanda halkın hizmetine sunulacağını belirtti.
Siyaset Haberi
Karataş'ta müthiş proje!

Karataş Belediyesinin Atapark projesinin  ilk çalışmaları başladı. İçerisinde konser alanı, amfi tiyatro, çocuk oyun parkları, kafeteryalar, büfeler, Plaj futbol ve voleybol sahaları ile otopark gibi sosyal olarak halkın kullanabileceği birçok çalışmanın ilk adımı atıldı.

2015 yılının ilk çalışmaları hakkında açıklama yapan Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal; öncelikle balık pasajının ve semt pazarının en kısa zamanda halkın hizmetine sunulacağını belirtti.

Başkan Ünal açıklamasında şunları söyledi’’Balık pasajı yenileme çalışmalarımıza start verildi. Öncelikle pasajın alt yapı sorununu çözerek daha nezih ve ferah bir hale dönüştürülerek, çalışmalarımız tamamlanması ile halkımızın ve esnafımızın kullanımına tekrar sunulacaktır. 

Karataş için ihtiyaç arz eden ve öncelik teşkil eden projelerden biri de kapalı semt pazarının kurulumu idi. 4000 m2 alan üzerine kurulacak kapalı semt pazarı için çalışmalarımız sürüyor gerekli girişimler tamamlandı. Yapılacak kapalı semt pazarı ile birlikte pazar esnafının daha düzenli ve temiz bir ortamda çalışmaları sağlanacak halkımızın da daha düzenli ve temiz bir ortamda alışverişini gerçekleştirebileceği bir alan oluşturulacaktır. Önümüzdeki günler içerisinde bu projenin de çalışmalarına başlayarak en kısa sürede hizmete sunulacaktır’’

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri