Haber Detayı
09 Şubat 2015 - Pazartesi 20:09
 
AKP Sarıçam'da sokağa indi!
Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu Teşkilatı ile Sarıçam Köyleri ve Mahallelerinde adım atmadık yer bırakmıyor.
Siyaset Haberi
AKP Sarıçam'da sokağa indi!

Çalışma Temposu ve Performansıyla dikkatleri üzerine çeken İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu durmak yok yola devam ediyor.Seçimden önce nasılsak, seçimden sonra da öyle olacağız. Çalmadık kapı, gezmediğimiz mahalle, sokak, köy kalmayacak diyerek çalışma temposunu arttırıyor. İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu“AK Parti Sarıçam  olarak vatandaşlarımıza tepeden bakmıyoruz. Bu nedenle sürekli onlarla iç içe olup karşılıklı görüş alış-verişinde olmaya çalışıyoruz. Bundan da çok yarar görüyoruz.  AK Parti sürekli büyümesini ve güçlenmesini milletin desteğiyle alıyor.” 

“Vatandaşın görüş ve önerilerinden istifade ediyoruz”

 

Her gittiği evde Mahallede kahvede sokakta  misafirperverlikle karşılandıklarını belirten Karaoğlu bazı vatandaşlarımızın sorunlarını direkt yansıtmanın mutluluğunu, bazı vatandaşlarımızın siyasi sohbet edip görüş ve önerilerini anlatmanın keyfini, bazı vatandaşlarımızın da direkt eleştirilerini yapıcı bir dille ifade etmenin rahatlığını, yaşadıklarını kaydederek, kendilerinin çay kahve içerken gerekli notları alıp ellerinden geldiğince sorunlara makul çözümler sunarak ve onları dikkatle dinleyerek görüş ve önerilerinden istifade etmeye çalıştıklarını söyledi.Bazı çevrelerin ülkemizin her geçen gün çok hızlı bir şekilde gelişmesinden ve büyümesinden rahatsızlık duyduğunu Belirten Karaoğlu , istikrarımızın bozulmaması için her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu, dur durak demeden teşkilat çalışmalarını daha da arttırdıklarını kaydetti.“ Başkan Karaoğlu İlçe başkanlığı olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız” dedi.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri