Haber Detayı
07 Eylül 2015 - Pazartesi 11:02
 
“CHP’nin ışığı tüm ülkeyi aydınlatacak”
ADANA- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Gökhan Yağ, terör olayları nedeniyle adeta kan gölüne dönen Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Yağ, “İl ve ilçe örgütlerimizle birlik ve beraberlik içinde çalışarak CHP’yi iktidara taşıma sorumluluğumuz var çünkü CHP halkımızın tek umududur” dedi.
Siyaset Haberi
 “CHP’nin ışığı tüm ülkeyi aydınlatacak”

CHP Karaisalı İlçe Başkanı İlhan Şahin’in düzenlediği kaynaşma yemeğine CHP İl Başkanı Gökhan Yağ, İl yönetim kurulu üyeleri, Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Milletvekili A. Adayı Burhanettin Bulut, Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Özgen ve belediye meclis üyeleriyle partililer katıldı.

CHP’NİN IŞIĞI TÜM ÜLKEYİ AYDINLATACAK

CHP Adana İl Başkanı Gökhan Yağ, Türkiye’nin 7 haziran seçimleri sonrasında yaşanan terör  olayları nedeniyle kan gölüne döndüğünü vurguladı.  Kan, gözyaşı ve terör üzerinden iktidar kurmaya çalışanları toplumun hiçbir zaman affetmeyeceğini dile getiren Yağ, CHP’nin ülkenin içinde bulunduğu durumdan çıkabilmesi için 7 Haziran seçimleri sonrasında halk iradesi ve ülke çıkarları doğrultusunda çözümden yana bir duruş sergilediğini ifade etti. Yağ, “Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var. Örgütlerimizle birlikte CHP’yi iktidara taşımak için büyük bir sorumluluğumuz var. Çünkü halkımızın tek umudu CHP’dir. CHP’nin ışığı bugün Türkiye’ye umut olmuştur ve 1 Kasım’dan sonra CHP’nin ışığı tüm Türkiye’yi aydınlatacak” diye konuştu.

“ACILARI DİNDİRECEK PARTİ CHP’DİR”

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer de terör, acı ve gözyaşını siyasi rant aracı olarak kullananlar nedeniyle her gün şehit cenazelerinin geldiğini söyledi.  CHP iktidarının sorunları çözecek, toplumsal barışı sağlayacak tek parti olduğunu belirten Tümer, “Acıları, gözyaşlarını dindirecek parti CHP’dir” ifadelerini kullandı.

ŞAHİN’DEN SÖZ

Karaisalı İlçe Başkanı İlhan Şahin, CHP’nin Karaisalı’da hak ettiği konuma ulaşması için ilçe yöneticileriyle birlikte canla başla çalıştıklarını söyledi.  Şahin, partililere “Sevgili ailem” diye hitap ederek, “Bana verilen bu görevden duyduğum gururla bu ışığı en karanlık yerlerde bıkmadan, usanmadan en yükseğe taşımak için yönetici arkadaşlarım ve partililerimle birlikte çok ama çok çalışacağımızın sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ADANA, Cumhuriyet, Halk, Partisi, (CHP), Adana, İl, Başkanı, Gökhan, Yağ, terör,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri