Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 13:02
 
Abdullah Doğru'dan önemli açıklamalar...
Siyaset Haberi
Abdullah Doğru'dan önemli açıklamalar...

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Tufanbeyli, Feke, Saimbeyli, Aladağ ve Kozan gibi ilçelerde halkın Adana Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet getirmemesinden yakındığını belirterek, özellikle kanalizasyon ve içme suyu şikayeti aldıklarını söyledi.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Tufanbeyli, Feke, Saimbeyli, Aladağ ve Kozan gibi ilçelerde yoğun bir ziyaret trafiği gerçekleştirdiklerini belirterek, halktan büyük oranda kanalizasyon ve içme suyu şikayeti aldıklarını dile getirdi. Doğru, "Görünen o ki Adana Büyükşehir Belediyesi ilçelere hizmet götürme açısından yetersiz kalıyor. AK Parti bu yüzden Büyükşehir Yasası ile Belediye Yasası başta olmak üzere yerel yönetimlerle ilgili mevzuatta değişiklik yaparak, özellikle ilçe belediyelerinin hizmet kalitesini ve gücünü artıracak. İlçe belediye başkanlarımız artık daha rahat ederek, halkın sorunlarını daha kısa sürede giderecek. AK Parti olarak bu konuda üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getireceğiz." dedi 

 


 
ORTAK DAVRANMA KABİLİYETİNİ GELİŞTİRMELİYİZ

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan ve bazı meclis üyeleri ile Günaydın Gazetesini ziyaret ederek Aytekin Uçar ile görüşen Milletvekili Abdullah Doğru, Adana için negatif altı yaratmak isteyenlere inat pozitif dil kullanmaya devam edeceklerini vurguladı. Doğru, "Adana'da ortak davranma kabiliyetini geliştireceğiz. Dünyanın en güzel kentlerinden biri olan Adana'mızın tarihi ve doğal güzelliklerini öveceğiz. Adana'yı daha iyi bir dille tanıtacağız. AK Parti iktidarının Adana için çok büyük hizmetleri var bunları anlatacağız. Kentimizi her yönden geliştirip kalkındıracak projeler yaptık. Daha çok çalışarak negatif algıları ve cümleleri pozitife dönüştüreceğiz." şeklinde konuştu. Aytekin Uçar da nezaket ziyaretinden dolayı Milletvekili Abdullah Doğru'ya teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri