google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
21 Ağustos 2020 - Cuma 11:19
 
Adana Büyükşehir Belediyesinde KORONA patlaması!
Gündem Haberi
Adana Büyükşehir Belediyesinde KORONA patlaması!

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde personele yönelik yapılan covid-19 testlerinde 40’dan fazla çalışanın Covid-19’a yakalandığı öne sürüldü.

Covid­-19 testlerinin pozitif çıkması sonrası bir toplantı yapılan Adana Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Vekili Dr. Ergül Halisçelik  ve BİLİM KURULU ÜYESİ  Prof. Dr. Yeşim Taşova’nın da katılımlarıyla  birçok yeni karar alındı.

Yaşanan bu olumsuz gelişme üzerine Adana Büyükşehir Belediyesi merkez binada birçok personelin birinci derece yakınlarında ve personellerde koronavirüs testlerinin pozitif çıkması sonrasında tedbirler üst düzeye çıkarıldı.Bilgi İşlem Daire Başkanlığında çalışan personellerde de testlerin pozitif çıkması sonucunda, çalışanların karantinaya alındığı ve birimin geçici olarak görev yapmayacağı öğrenildi.

Ayrıca ana bina çalışanları hijyen, temizlik ve sosyal mesafe konusunda uyarıldı. Gerekirse personel ve ziyaretçi sayısının geçici bir süreliğine azaltılması da toplantı sonrasında tavsiye kararı olarak yetkililere iletildi... 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri