Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 13:23
 
Adana'da 7 Torbacı Tutuklandı...
ADANA polisi, gece yarısı gerçekleştirdiği operasyonda, uyuşturucu satan 9 torbacıyı suçüstü yakaladı.
Asayiş Haberi
Adana'da 7 Torbacı Tutuklandı...

ADANA polisi, gece yarısı gerçekleştirdiği operasyonda, uyuşturucu satan 9 torbacıyı suçüstü yakaladı. Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 7'si tutuklandı.

Uyuşturucu Suçları ile Mücadele Şubesi'ne bağlı Narkotimler, merkez  Seyhan ilçesinin  Hürriyet, Ova ve Şakirpaşa ile  Yüreğir'in Ulubatlı Hasan mahallelerinde birçok adrese eş zamanlı baskınlar yaptı. Sokakları zehir satıcılarından temizlemek için farklı yöntemler ve zamanlarda operasyonlar gerçekleştiren Narkotimler, son baskınlarını ise gece yarısı düzenledi. Eş zamanlı olarak adreslere giren Narkotimler; Yusuf Ö., Bilal G., İhsan D., Halit N., Tahsin K., Mustafa Y., Ahmet Ş., Mehmet T., ile Mehmet A.'yı satmaya çalıştıkları uyuşturucularla birlikte yakaladı. Polisi karşılarında görünce kaçmaya çalışan torbacılar ile Narkotimler arasında kovalamaca yaşandı. Ekiplerin sıkı takibi sonrasında uyuşturucu tacirleri kıskıvrak yakalandı.

Gözaltına alınan torbacıların üzerlerinde ve kaçarken attıkları poşetlerde toplam, 450 pakette 56 kilo 200 gram kubar esrar, 645 adet ecstacy hap, 2 adet ruhsatsız tabanca ile 2 bin lira para ele geçirildi.

Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 9 uyuşturucu satıcısından 7'si tutuklandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri