Haber Detayı
12 Haziran 2020 - Cuma 01:01
 
Adana Medyasında deprem...! 01 FM test yayınlarına başladı!
Gündem Haberi
Adana Medyasında deprem...! 01 FM test yayınlarına başladı!

ADANALI'NIN SESİ OLACAK

Adana çok farklı bir sese merhaba dedi. İş adamı Arif Tunç'un yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Pegasus Yayıncılık Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde kurulan ve FM 98.5 frekansından yayın yapan "01 FM" test yayınlarına başladı. 01 FM ile kentte Adana'nın Adanalı'nın sesi olmak istediklerini belirten iş insanı Arif Tunç, çok farklı bir radyo anlayışı hedeflediklerini söyledi. Müziklerle özellikle genç kesimin dikkatini çekmek istediklerini belirten Tunç, yayın akışında saat başı haber, kent yaşamı ve siyaset programları ile de şehrin nabzını tutmayı planladıklarını söyledi. 

 

 

TUNÇ, ÖNEMLİ YATIRIMLARI HAYATA GEÇİRİYOR

 

Medya anlamında yatırımlarının sadece radyo ile sınırlı kalmayacağını ifade eden Pegasus Yayıncılık Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Arif Tunç, "01 FM" ile birlikte birçok medya kuruluşunu da bünyelerine katmayı planladıklarını ve çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Medyanın her alanında yer alacaklarını belirten Tunç, bünyelerine 1 günlük gazete, 1 dergi ve internet haber portalları ekleyeceklerini belirtti. Tunç ayrıca planlamaları arasında uydu yayını yapan "TV01" isimli televizyon kanalının patent ve isim satınalma işinin yapılarak tescil edildiğini ve 2021 yılının ortalarına doğru yayın hayatına başlayacaklarını söyledi. Yine "RADYO 01 FM" ile birlikte Adana'da 2 Mersin'de ise 1 adet olmak üzere 3 radyonun devir işlemlerinde sona yaklaşılmakta.  

 

 

ARİF TUNÇ KİMDİR?

 

Aslen Mardinli olan iş insanı Arif Tunç, yurt içi ve ve yurt dışına ki iş yatırımlarının yanında sosyal kişiliği ile de bilinir. Amatör spor tutkusu ve amatör spora verdiği desteklerle de bilinen genç iş adamı Adana'nın sevilen simaları arasındadır. Ağırlıklı olarak mobilya ve inşaat sektörlerinde yatırımları bulunan Arif Tunç, Adana'ya yeni bir ses, yeni bir soluk olacak "01 FM" ile de iş kollarına medyayı da eklemiş oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, Medyasında, deprem...!, 01, FM, test, yayınlarına, başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri