Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 00:41
 
Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı'dan sert uyarı!
Gündem Haberi
Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı'dan sert uyarı!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Emin CANLI, son günlerde Ülkücü Hareketin üyelerinin çalıştıkları Belediyelerin başka partilere geçmesinin ardından işten çıkartılmasına yönelik eylem ve söylemlere son noktayı koyacak bir açıklama yaptı...

İŞTE O AÇIKLAMA!

 

Gariban, kimi kimsesi olmayan, Ocaklarda, Partimizde her çileyi çekip İşinde gücünde olan gardaşlarımız işten çıkartılacak;

Ülkücü Hareket sayesinde makamda olanlar, Daire Başkanı olanlar, Genel Sekreter olanlar keyif sürecek, hatta bir yolunu bulup hemen başka ilçe belediyelere geçiş yapacaklar…

Onlara hiçbir şey olmayacak öyle mi?!!!

Yok öyle zoru görünce kaçmak!!!

Haksız yere işten çıkartılan ya da çıkartılacak olan işçilere, Ülkücü Hareket sayesinde makamda olanlar, başkan, Müdür, daire Başkanı, MECLİS ÜYESİ, Genel Sekreter olanlar eğer böyle bir durum gelişir de sahip çıkılmazsa herkes bu vebalin altında kalır!!!

Bana değmeyen yılan bin yaşasın, etliye sütlüye karışmam ben diyen olursa sonucuna ne gelirse ne gerekirse herkes katlanır.!!

Herkes 5 yıl yiyip içtiğine sayar!!!

Bu böyle biline!!!

Ülkücü Ülkücünün arkasında dağ gibi durandır durmalıdır.! Satan satılır, Haklı olan hakikatten yana olan herkes birbirine sahip çıkmalıdır! Zoru zorluğu görünce kaçmak yok! Şimdi mertçe delikanlıca bir olup mücadele etme zamanıdır.

Devlet BAHÇELİ köprüsünün ismi tartışma konusu oluyor, gariban Ülkücülere sahip çıkılmıyor, Büyükşehir gitmiş kaybedilmiş, Duvarlardan Üç Hilaller indiriliyor halen kendi rahatlığını düşünen, kendinden başka kimseyi düşünmeyen doymak bilmeyen zihniyetler kaçıp kurtulma telaşında!

Kimse meşgul ettikleri makamlara nereden geldiğini unutmasın! Kimse kimsenin sabrını sınamasın, omurgalı olsun herkes, üzerine sorumluluk düşerse yapacak kaçmayacak!!

Bir olup dürüstçe mücadele edelim!

Sürüden ayrılanı KURT kapar!!!

EMİN CANLI

Adana Ülkü Ocakları Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, Ülkü, Ocakları, Başkanı, Emin, Canlı'dan, sert, uyarı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri