google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
27 Haziran 2021 - Pazar 11:58
 
Adana Ülkü Ocakları Başkanı Korkut'tan BAY ZEYDAN'A kapak!
Gündem Haberi
Adana Ülkü Ocakları Başkanı Korkut'tan BAY ZEYDAN'A kapak!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Çağrı Korkut MHP ve ÜLKÜCÜLER ile ilgili yaptığı açıklamalar nedeniyle CHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a adeta ültimatom gibi cevap verdi...

 

 

 

KAMUOYUNA DUYURULUR

 

Aklı yetmez iş bilmezin birisi “5000 kişi iş yapmıyordu, haindi, ben genel müdürlük yaptım. Parayı yönetmeyi de insan yönetmeyi de bilirim.” demiş. Evet iyi yönettiğin su götürmez bir gerçek.!!! Binlerce işçiyi ekmeğinden ettin, belediyede iş yapacak, halka hizmet götürecek adam bırakmadın. Sokakları, parkları çer çöp içinde bıraktın. Senden yol, köprü, kavşak yapmanı beklemememizin sebebi de boyundan büyük işler olmasıdır.

 

Etrafında olup bitenleri göremeyecek kadar gözlerine perde inmiş. Sen binlerce Ülkücü’yü sadece siyasi görüşlerinden dolayı ekmeğinden ederken de yönetmeyi iyi biliyordun ki göreve geleli 2 yıl 2 ay 26 gündür güzel Adanamız tek bir hizmet dahi görmedi. İyi yönettiğinizin bir kanıtı da yerlere göklere sığdıramadığınız kreşlerin temel atma törenlerini bir sürü belediye başkanınızla, genel başkan yardımcılarınızla çok büyük bir hizmetmiş gibi büyük bir gösteriye dönüştürmenizdir.!!! Mensubu olduğun siyasi zihniyetin gereğini fazlasıyla yerine getirdiğinden kimsenin şüphesi yoktur. Sana tavsiyem parklardaki bank açılışına da işe yaramaz, fayda vermez, vitaminsiz Genel Başkanı’nı da çağır ve Türkiye’ye gündem yap.

 

Koskoca Adana Büyükşehir Belediyesi ne hallere düştü. Dayan Adanam az kaldı. Zalimlerden, iş bilmezlerden, Ülkücü düşmanlarından sandıkta hesabını soracağız. Her şart ve zeminde Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı sizlerle hukuki manada mücadele etmeye devam edecektir.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri