Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 00:23
 
Adana Ülkü Ocaklarından işçi çıkışları ile ilgili önemli açıklama!
Gündem Haberi
Adana Ülkü Ocaklarından işçi çıkışları ile ilgili önemli açıklama!

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Emin Canlı'dan İşçi çıkışlarıyla ilgili önemli açıklama;

 

Gariban kimi kimsesi olmayan İşçilerin ekmeğiyle oynanmaz,Gariban işinde gücündedir,ekmeğinin peşindedir,gariban düzene nizama uyar,gariban verilen işleri talimatları yerine getirir,gariban da ekmek kaygısı iş kaygısı vardır!Gariban ekmeğinin mücadelesini verir,huzursuzluk çıkarmaz,huzuru bozmaz,onların kaygıları işleri güçleri aileleridir,ödeyecek borçları,ev kiraları,çocuk masrafları vardır,bu düşünceyle çalışırlar bu kaygıyla yaşarlar.
Demem o’dur ki garibanların ekmeğiyle oynamayın,garibanları çaresiz işsiz güçsüz bırakmayın!Sükunet,iyi niyet,sabır suistimal edilmemelidir!!!Garibanlara yapılan adaletsizlik art niyetli ise,ve bu art niyette ısrarcı olunursa mazlumun ahı öfkesi zalimi yerle yeksan eder!!!
Garibanları sokağa salmayın,çaresiz bırakmayın,son çare olarak kurmuş oldukları düzenlerini bozmayın,işinden gücünden etmeyin!!!
Ben şahsım adına bedeli ne olursa olsun,hakkın haklının,işinde gücünde olan gariban işçinin her daim yanındayım,bir adım gerisinde mücadelesinde varım!!!
Dün de aynısını söylüyorum bugün de Partimizin Ocaklarımızın kapısı tüm işçi kardeşlerimize açıktır.Derdinizle dertleniriz,gereken ne ise elimizden geleni yaparız.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri