Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 13:07
 
Adı : EMİN SERİNER... Suç : HAZİNE ARAZİSİNE TECAVÜZ!
Asayiş Haberi
Adı : EMİN SERİNER... Suç : HAZİNE ARAZİSİNE TECAVÜZ!

Adana'da sözde FİZİK ÖĞRETMENİ olarak özel dershanelerde görev alan EMİN SERİNER isimli şahıs hakkında HAZİNE ARAZİSİNE TECAVÜZ ettiği gerekçesiyle soruşturma açıldı...

 

 

BABASININ MALI GİBİ ARSAYI ÇEVİRMİŞ!

 

Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesinde bulunan yaklaşık 12 dönümlük bir arsayı işgal eden bu şahsın beton direkler dikerek arsanın etrafını çevirdiği ve demir kapı yaptırarak ta arsayı zimmetine geçirdiği tespit edildi. Adana Valiliği ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından tespit edilen bu TECAVÜZÜN bir an önce giderilmesi noktasında ise ÇUKUROVA BELEDİYESİ yıkım işlemini yapmakla görevlendirilmiş. 

 

 

"ÖZEL MÜLKİYETTİR GİRİLMEZ" AHLAKSIZLIĞI!

 

Emin Seriner kamuya ait olan bir arsayı sadece etrafını çevirerek GASP etmekle kalmamış aynı zamanda ÖZEL MÜLKİYETTİR GİRİLMEZ tabelası asarakta kamu malına çöreklendi EŞKİYALIĞI sözde LEGAL bir hale getirmeye çalışmıştır. 

 

 

 

SONER ÇETİN NE ZAMAN YIKIM TALİMATI VERECEK ?

 

 

Yıkım kararının alınması ve uygulanması için 2019 yılının Mayıs ayında Adana Valiliğince Çukurova Belediyesine yazı yazılmış ancak halen yıkımın yapılmadığı söyleniyor. KAMU MALINA babasının MALI gibi çöken bu TECAVÜZCÜ zihniyetin Adana'nın en güzel ve değerli yerinde ki HAZİNE ARAZİSİNİ gasp etmesine daha ne kadar göz yumulacağı merak ediliyor!

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri