Haber Detayı
04 Mayıs 2017 - Perşembe 11:43
 
AK Müdür torbacıların dağıtmaya kararlı!
Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, katıldığı uyuşturucu uygulamasında vatandaşlara, "Torbacıların hepsini dağıtacağız kafalarını kıracağız" dedi.
Asayiş Haberi
AK Müdür torbacıların dağıtmaya kararlı!

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nün 3 noktada yaptığı şok uyuşturucu uygulamasına katıldı. Polis hassas burunla "Aslan" isimli narkotik köpeğiyle okul önlerinde uygulama yaparken, Ak ise vatandaşlarla sohbet etti. Bu sırada, özel harekat polisleri çevrede uzun namlulu silahlarla geniş güvenlik önlemi aldı.
Emniyet müdürü Ak ile vatandaşlar arasında ilginç diyaloglar gelişti. Ak, vatandaşlara önce bir sorunları olup olmadığını sorduktan sonra mahallede torbacı var mı diye sorup onları tek tek yok edeceklerini söyledi. Ak, okula giden çocukların yanına gelerek onlarla da bir süre sohbet ettikten sonra mahallede torbacı gördükleri zaman hemen polise haber vermelerini isteyerek, "Biz gelir onların kafasını kırarız" dedi.

Adana Emniyet Müdürü Ak:
Ak, sokakta gördüğü kadınlarla da sohbet edip sorunları olup olmadığını sorunca kadınlar, "Allah sizi başımızdan eksik etmesin, siz geldiniz torbacı kalmadı. Sayenizde her şey dört dörtlük" diye konuştu.
Osman Ak bir vatandaşa da mahallede torbacı olup olmadığını sorarak, "Hepsini dağıtacağız, kafalarını kıracağız" dedi.
500 polis ile okul önlerinde yapılan uygulamaların aralıksız devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Müdür, torbacıların, dağıtmaya, kararlı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri