Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 11:48
 
AK Parti Adana'da Görevinden alınan İlçeler belli oldu...!
Ajans ÖZEL Haberi
AK Parti Adana'da Görevinden alınan İlçeler belli oldu...!

Referandumun hemen ardından AK Parti Genel başkan koltuğuna tekrar oturan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada partisinde değişikliğe gidileceğini ima etmişti.

AK Parti, ilk değişimi bilindiği üzere kabinede yapmış ve yaptığı konuşmada “Bazı arkadaşlarımızda metal yorgunluğu var. Teşkilatlarımızı yenileceğiz” diyererek köklü değişimin ilk sinyalini vermişti. AK Parti bu konuşmanın ardından tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’da da düğmeye bastı. Geçtiğimiz gün Adana’da Bölge Koordinatörü 22-23 Dönem Afyon Milletvekili Ahmat Koca, il binasında teşkilatlarla bir dizi görüşme yaptı. Bu görüşmeler esnasında kongre sürecinde bazı ilçe başkanlarıyla yola devam edemeyeceklerini bildirdiği ileri sürüldü. AJANSADANA olarak AK Parti’ye yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgiye göre görevden al çektirilen ilçeler şunlar oldu;

Çukurova, Yüreğir, Ceyhan, Kozan, Feke ve Yumurtalık İlçe teşkilatlarının şimdiye kadar ki performanslarının yerlerde gezindiği eleştirileri neticesinde görevden alındıkları tebliğ edildi.

Bu arada Bölge Koordinatörü Ahmet Koca’nın STK’larla da bir dizi görüşme yapacağı gelen bilgiler arasında...

Dün, Adana’ya gelmesi beklenen İl Koordinatörü Samsun Milletvekili Fuat Göktaş’ın da bu görüşmelere katılacağı kaydedildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Adana'da, Görevinden, alınan, İlçeler, belli, oldu...!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri