Haber Detayı
24 Kasım 2017 - Cuma 19:22
 
AK Parti'nin Pozantı SKANDALI bitmiyor...!
Gündem Haberi
AK Parti'nin Pozantı SKANDALI bitmiyor...!

AK Parti Pozantı eski ilçe başkanı ve milletvekili adayı Ramazan Demir’le babası Ali Demir’in hazine arazilerine olan ilgisi durdurak bilmiyor.Bu defa da baba-oğul Demir’lerin yaylasıyla ünlü Yapıtaş Konakları mevkiindeki başka bir araziye konteyner koyarak işgal ettiği ileri sürüldü.İşgal edilen arazi konum olarak manzarası muazzam olup yol kenarında ve oldukça kıymetli.. Yapıtaş Konakları mevkii, bölgede Akçatekir’den sonra en çok tercih edilen ve son yıllarda rağbet gören bir yayla olarak biliniyor.. 
Geriye dönüp baktığımızda Ali ve Ramazan Demir hakkında bol miktarda hazine arazisi işgal iddiasını görebiliyoruz.. 
Bunlar arasında en vahim olanı, bir şehit adına yapılacak olan İmam Hatip Lisesi arsasının yine bu aile tarafından terk edilmek istenmemesi.. Halbuki Demir ailesinin yıllardır kullanmakta olduğu bu arsa hazineye ait ve ecrimisil ödenmesine de okul girişiminden sonra başlandı.
Babaoğul Ali ve Ramazan Demir’e yönelik farklı arazi işgalleri de gündeme getirilirken, bunun yanısıra terör örgütü FETÖ ile de ilişkilendiriliyor.Zira Ali Demir’in eşi ve Ramazan Demir’in annesinde BYLOCK çıktığı ve FETÖ davası kapsamında Pozantı’da tutuksuz yargılanmasına devam ediliyor. Bakalım, haklarında bu kadar ciddi iddialar bulunan ve İmam Hatip Lisesinin yapılmasının önüne taş koymaya kalkışan Demir’lerle ilgili harekete geçilecek mi?

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri