Haber Detayı
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 17:28
 
AK Partili Gülaçtı'dan ZEYDAN'I zora sokan açıklama!
Siyaset Haberi
AK Partili Gülaçtı'dan ZEYDAN'I zora sokan açıklama!

AK Parti Adana Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Ecz. Ozan GÜLAÇTI, Pazar günü ZEYDAN KARALAR tarafından sözde Karataç İçme Suyunun temel atma törenine bomba bir açıklama yaparak gündemi yerinden oynattı. Gülaçtı, Karatş İçme Suyu Projesinin Merkezi Hükümetin HİBE kredi desteği ve İller Bankasının katkısıyla yapıldığını ortaya belgeler koydu.

 

İşte o açıklama ve belgeler... 

 

Karataş’ımız için önemli bir proje Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan himayelerinde İlbank desteğiyle gerçekleşiyor. SUKAP projesi kapsamında 50 hibe ile gerçekleştirilen; projesi tamamlanıp ihalesi 21.03.2019 tarihinde yapılan bir projedir bu. 
Ancak Büyükşehir Belediye Başkanı kendi göreve gelmeden ihalesi bile biten proje için “Biz Susarız, Projelerimiz konuşur” diyerek reklam yapıyor.

 

 

Biz susmayacağız!!! Hiç kusura bakmayın.

Gerçekleri çarpıtmanıza müsaade etmeyeceğiz. Nokta kadar emeğiniz olmayan projeyi kendi projeniz olarak göstermeniz sizin gerçekleri nasıl çarpıtıp hemşehrilerimizi kandırdığınızın ispatıdır. 
Samimi olun, dürüst olun...
Birlikte projeleri gerçekleştiriyoruz diyebilin. Siz de ucundan tutun. Hemşehrilerimize hizmet noktasında biz samimi olarak hiçbir siyasi kaygı içinde olmadan varız. Ancak Büyükşehir Belediyesinin gerçekleri gizleyerek projeyi kendi projesi gibi gösterme tavrı yetersizliklerinin açık göstergesi olmuştur. 
Çevre Şehircilik Bakanlığı ve İlbank desteğiyle gerçekleşecek olan bu proje için her aşamasında desteklerini esirgemeyen Parti Sözcümüz Sayın Ömer Çelik, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Jülide Sarıeroğlu ve Milletvekillerimize teşekkür ediyor, Karataş’mıza hayırlı olmasını diliyorum.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri