Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 09:57
 
AKAPDER Ankara'da Adanalıları buluşturdu...
Kültür Haberi
AKAPDER Ankara'da Adanalıları buluşturdu...

Merkezi Ankara’da bulunan Adana, Karaisalı, Aladağ, Pozantılılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAPDER)’nin 1. Yıldönümü gecesi coşku içinde geçti.
TES-İŞ Sendikası’nın Ankara’daki tesislerinde yapılan geceye Çevre ve Şehircilik eski Bakanı AK Parti Adana Milletvekili Fatma Gül Demet Sarı, MHP milletvekili Seyfettin Yılmaz, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Yargıtay Üyesi Ali Ünsat, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Daire Başkanı Nejat Çoğal, Aladağ Kaymakamı Abdullah Demirdağ, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, Karaisalı Belediye Başkan Vekili Esat Köse, Çevre ve Şehircik Bakanlığı Baş Danışmanı Sarıçam eski Belediye başkanı Ahmet Zenbilci, Demirspor eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Gazioğlu, Yargıtay çalışanları Ercan Çullu ve Yunus Çam gibi isimler katıldı.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

AKAPDER Başkanı Yunus Sakarya, amaçlarının Ankara’da yaşayan Adanalıları bir çatı altında toplamak ve sosyal projeler hazırlayarak Adana’ya katkı koymak olduğunu belirterek, “Derneğimize büyük destek veren hemşerimiz TES-İŞ Genel Başkanı Mustafa Şahin ile kuruluş yıldönümü gecemize ilgi gösteren Adana ve Ankara’daki tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Sizlerle her geçen gün daha da büyüyeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri