Haber Detayı
03 Şubat 2015 - Salı 00:33
 
AKP Seyhan danışma meclisi toplandı
AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 70. İlçe Danışma Meclis Toplantısı yapıldı.
Siyaset Haberi
AKP Seyhan danışma meclisi toplandı

Adana Hekimevindeki İlçe Danışma Meclisi Toplantısına Milletvekilleri Fatoş Gürkan Zopçuk, Mehmet Şükrü Erdinç, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

 

70. İlçe Danışma Meclisi Toplantısının açılış konuşmasını Seyhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş yaptı.

 

Siyasi partiler için kadroların ne anlama geldiğini ifade eden Başkan Yeşiltaş, "AK Parti, kuruluşundan itibaren milletimizin büyük teveccühüne mazhar olmuş, 3 Kasım 2002'den bu yana girdiği her seçimden zaferle çıkmıştır. AK Parti kadroları Türkiye'nin son 13 yılında elde ettiği büyük başarılara, rekorlara, gelişmelere imza atmıştır. Bu başarılarda hepinizin katkısı bulunmaktadır. Genel Seçim çalışmalarında birlik ve beraberlik içerisinde uyumlu bir şekilde çalışan ilçe yönetimime, kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclis üyelerine, mahalle başkanlarına, mahalle gönüllü yöneticilerine, sandık görevlileri, sandık müşahitlerine şimdiden teşekkür ederim.  Ancak önümüzde büyük hedeflerimiz var. Bu nedenle Seyhan İlçe Teşkilatları olarak tüm birimlerimizle performansımızı daha da artırarak yolumuza tam hız devam diyoruz. İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimizi (SKM) oluşturduk Mahalle Yönetimlerimizi yeniledik, ev ziyaretleri, düğün, taziye, esnaf ve hastane ziyaretleri gibi programlar ile gücümüz yettiğince vatandaşlarımızla iç içe olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki hedefimiz 2015 Genel Seçimlerinden başarıyla çıkmak, Altı olan Milletvekili sayımızı daha da fazla artırarak Adana’da yüzde elli oy potansiyelini yakalamaktır. Milletimize söz verdiğimiz gibi Yeni Türkiye yoluna istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. Bugüne kadar siyaseti güçlendiren ve itibar kazandıran partimiz önümüzdeki seçim sürecinden de güç, birlik beraberlik anlayışı ile çalışmalarına daha dinamik ve daha güçlü sarılacaktır" dedi.   

 

Milletvekilleri Fatoş Gürkan Zopçuk ve Mehmet Şükrü Erdinç yapmış oldukları konuşmalarda önümüzdeki 7 Haziran genel seçimleri sadece Türkiye değil bütün dünya için çok önemlidir. Genelde Seyhan ilçe teşkilatımız 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde güzel bir sonuç elde etti inşallah 10 Ağustostaki adana genelindeki olumlu sonucu daha da geliştirerek 2015 genel seçimlerinde istediğimiz noktaya getireceğiz hamdolsun Türkiye çok daha iyi yerlere güçlü bir şekilde gelecektir bizler Seyhan ilçe teşkilatının başarılı çalışmalarını biliyoruz. Bu yüzden 7 Haziran günü seçimlerde kendilerine çok büyük görevler düşecektir inşallah seçimlerde gerekli milletvekili sayısına ulaşarak daha güçlü anayasa kuracağız dediler.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri