Haber Detayı
30 Aralık 2016 - Cuma 23:47
 
Alemdar Öztürk'ün Yeni Yıl Mesajı...
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yeni yıl nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı.
Ajans ÖZEL Haberi
Alemdar Öztürk'ün Yeni Yıl Mesajı...

Başkan Alemdar Öztürk, yayımladığı mesajında, “Bir takvim yılını daha tamamlayıp yeni bir yıla giriyoruz. Tüm hemşehrilerimin ve aziz milletimizin 2017 yılını en içten dileklerimle kutlar, birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesini dilerim.” Dedi.

 

Dünyanın en stratejik topraklarında bulunduğumuza ve bu toprakları tarih boyunca hep şehit kanlarıyla koruduğumuza dikkat çeken Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “ 2016 yılı ülkemiz ve milletimiz açısından direniş yılımız oldu. Bizleri bölmek, parçalamak, iç savaş çıkarmak isteyen iç ve dış mihraklar, milletçe göstermiş olduğumuz birlik ve dirlik karşısında duramadı. Allah’ın izniyle aynı kararlılık ve azimle 2017 yılının ülkemizin diriliş yılı olacağına inanıyorum.” Dedi.

 

Başkan Alemdar Öztürk mesajını şöyle tamamladı:

“Biz de Ceyhan Belediyesi olarak çalışmalarımıza ilk gün ki aşkla devam ediyoruz. İlçemizi bir uçtan bir uca güzelleştirmek için çırpınıyoruz. Hemşehrilerimizin birlik ve beraberliği, gönüllerinin imarı için çalışıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin ve aziz milletimizin 2017 yılını en içten dileklerimle kutlar, birlik ve beraberliğimizin artarak devamını dilerim. Rabbül Âlemin 2017 yılını ülkemiz ve tüm İslam Âlemi için hayırlara vesile eylesin.”

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Alemdar, Öztürk'ün, Yeni, Yıl, Mesajı..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri