Haber Detayı
24 Ocak 2015 - Cumartesi 00:49
 
Altunköse Tutuklandı!
İmamoğlu eski Belediye Başkanı Kadir Altunköse ve oğlunun da aralarında bulunduğu 8 kişi tutuklandı. Önceki gün İmamoğlu Otogarı içerisinde meydana gelen olayda, bilinmeyen bir nedenle eski Belediye Başkanı Kadir A'nın oğlu Muhammet A. ile Faik K. (55) ve çocukları Taner K. (25)ve Hakan K. (28) tartışmıştı.
Gündem Haberi
Altunköse Tutuklandı!

Tartışma büyüyünce Taner K. yanında taşıdığı tüfekle Muhammet A'yı bacağından vurmuştu. İmamoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Muhammet A tedavi altına alınmıştı. Zanlılar Faik K., Taner K. ve Hakan K. gözaltına alınmıştı.
Eski Belediye Başkanı Kadir A, oğulları ve yeğenleri de iddiaya göre, Faik K.'nın evine ateş ettiler. Olayların büyümesi üzerine sabah saatlerinde çevik kuvvet eşliğinde eski Belediye Başkanı Kadir A. ile oğulları Muhammet, Abdullah ve yeğeni Serdal A. ile işçisi olduğu öğrenilen Murat E. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen her iki taraftan toplam 8 kişi tutuklanarak yoğun güvenlik önlemleri altında Kozan M Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri