Haber Detayı
08 Haziran 2017 - Perşembe 12:34
 
ASKF Başkan Adayı Ahmet Bozan'a yoğun ilgi...
Spor Haberi
ASKF Başkan Adayı Ahmet Bozan'a yoğun ilgi...

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Dt. Ahmet Bozan, Vatan Spor Kulübü’nü ziyaret edip sporcularla sohbet edip onlara tatlı ikram etti.
Eski Karate İl Temsilcisi, Vatan Spor Kulübü Genel Koordinatörü Mustafa Toksöz kulüplerinin Adana’da karate sporunu geliştirmek ve kalkındırmak adına üzerine düşeni yaptığını söyledi.
Kısa sürede önemli başarılar kazanıp geleceğe yatırımlar yapan Vatan Spor Kulübü, disiplinli çalışmalarını aile ortamıyla birleştirerek sporcularına mental ve antrenman bilgisi olarak katkı sunuyor.
TOKSÖZ ADANA İÇİN ŞANS
Bir karate sevdalısı olarak sürekli yeniliklere açık olduklarını ifade eden Mustafa Toksöz, “Burada edindiğim tecrübelerimi genç karateci arkadaşlarıma aktaracağım. Benim için önemli olan gönül verdiğim sporun iyi bir noktada olmasıdır. Bunun içinde dün olduğu gibi bugünde üzerime düşeni yapmaya hazırım” diye konuştu. Adana’nın karate branşında daha ileriye gitmesi için verdiklerini belirten Toksöz sözlerine şu sözlerle tamamladı,” Tek gayemiz bu sporun herkes tarafından rağbet görmesi. Disiplinli ve planlı çalışmalarımızın beğeni toplaması bizleri memnun ediyor.” 
BOZAN’A BÜYÜK İLGİ
Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan Vatan Spor Kulübü’nün çalışmalarını yerinde izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Dt. Ahmet Bozan gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.
Çalışmalarını titizlik içerisinde sürdüren Vatanspor Kulübünü dikkatle takip ettiklerini belirten ASKF Başkan Adayı Dt. Ahmet Bozan, “Uzun yıllar bu işi yapan ve başarılı çalışmaları ile takdir edilen Mustafa Toksöz’ün koordinatörlüğü ile Başkan Erdinç Ekici’nin kısa sürede ortaya koydukları bu eseri kutluyoruz. Karate hiçbir zaman dövüş sporu olmamakla beraber özellikle çocuklara öz güven aşılamaktadır.Vatan Spor Kulübü ciddi ve planlı çalışmaları ile örnek olacak bir karate kulübüdür” diye konuştu.
Antrenman sonrası ASKF başkan adayı  Dt. Ahmet Bozan elleriyle sporculara tatlı ikram ederken, sporcular da kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASKF, Başkan, Adayı, Ahmet, Bozan'a, yoğun, ilgi..., ,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri