Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 16:51
 
Av. Ali Topçu ve Dr. Türkoğlu’dan haberimize açıklama geldi…
Gündem Haberi
Av. Ali Topçu ve Dr. Türkoğlu’dan haberimize açıklama geldi…

Adana’da Sağlık sektöründe hizmet veren Özel Hacettepe Sağlık Hizmetleri A.Ş.  ile ilgili yaptığımız habere, konu ile alakası olduğu gerekçesiyle Adana Barosuna Bağlı Avukatlık Yapan Ali Topçu ve Dr. Mahmut Ersan Türkoğlu açıklama yolladılar. Tarafsız habercilik gereği her ki taraftan gönderilen konu ile ilgili belgeleri yayınlıyoruz.

 

 

Av. Ali TOPÇU: İDDİALAR ASILSIZDIR

Av. Ali Topçu sitemize yaptığı açıklamada; Ekteki belgelerden görüleceği üzere yayınlamanız için verilen belgeler sahtedir. İçindeki en önemli mal varlığı olan Öezl Hacettepe hastanesini satıp bakiye bedelini alan ve içinde yalnızca iki tıp merkezi ruhsatı kalıp bu değerlerin birkaç katı borcu olan şirkete benim verdiğim paralar bile birkaç kat fazla olup Ersan ve onunla birlikte hareket edenler sahte senetlerle önce şirketin içini boşaltmağa çalıştılar. Birkaç arkadaşı adına değişik miktarlı senetler düzenlediler. Bunlardan sonuç alamayınca benimle ilgili sahte senet düzenlediler.

 Ekte görüleceği üzere savcılık bilirkişi raporu ile takipsizlik kararları ve bizim yaptığımız ödemelerin bir kısmına dair dekontlar, Hastane satış sözleşmesi vs. belgeler vardır.

 Benim aleyhime olan senet ise sahte bir senet olup düzmecedir. Menfi tespit davası sonucunda borçlu olmadığım ortaya çıkacak olup bu sahtekarların tek amacı benden para sızdırmaktır.

 40 yıllık birikimimizi kendi rızamızla olmadıktan sonra bir kuruşunu bile yedirmeyeceğimizi gördüler ve asılsız ithamlarla bunaltma çabasına girdiler. Söylenecek çok şey vardır. Gerekli olursa paylaşırız. Mektupçu Yaşar dediğiniz kişiyi tanımam, hayatımda ne telefonla nede yüz yüze hiç ilişkim olmadı. 

 Sizden ricam haksız olarak attığınız çamuru sizin ivedi olarak silmenizdir.

                                                                                                                                             Av.Ali Topçu

İşte Av. Ali Topçu'nun yolladığı belgeler;

 

DR. MAHMUT ERSAN TÜRKOĞLU : TEHDİT ALTINDAYIM!

YETKİLİLERE SESLENİYORUM BENİM, AİLEMİN, AVUKATIMIN, DOSTLARIMIN  BAŞINA BİR İŞ GELİRSE SORUMLUSU AV. ALİ TOPÇU VE ADLİYEDE BANA VE AVUKATIMA SALDIRACAK KADAR GÖZÜ DÖNMÜŞ OLAN HABEŞ AŞİRETİ LİDERİ TAHİR KABAKLIOĞLUDUR.

Adana Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Dairesi Başkanlıkları tarafından düzenlenen raporlar imza Av. Ali Topçu'ya ait diyor ama Av. Ali Topçu halen " imza bana ait değil " diyor. Alacaklı olduğum senetteki imzanın Av. Ali Topçu'ya ait olduğunu ispatlamam için daha kaç yerden rapor almak gerekmektedir

Av. Ali Topçu bir yandan senetteki imzasını inkar etmekte ama bir yandan da maraştan icra koyduğu sahte senetteki alacak ile benim alacağımı takas etmek istemektedir.  Madem senetteki imza sana ait değil madem borcun yok neden takas istiyorsun diye sorarlar adama. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

 Av. Ali Topçu'nun amacı davaları 10 yıl uzatmak ve bu esnada hastanelerin içini boşaltmaktır. Av. Ali Topçu her yerde " adliye benim elimde bu dava 10 yıl sürer ben de Ersan'ın malından kazandığım para ile Ersan'a olan borcunu ödeyeceğim " şeklinde cümleler sarfetmekte ve beni hastanenin kapısından içeriye aldırmadığını  övünerek anlatmaktadır.  

İşte Dr. Türkoğlu tarafından haber merkezimize yollanan belgeler;

Kaynak: Editör:
Etiketler: Av., Ali, Topçu, ve, Dr., Türkoğlu’dan, haberimize, açıklama, geldi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri