Haber Detayı
13 Şubat 2015 - Cuma 10:14
 
AYAMDER ve MERYAP ‘Güç Birliği’ oluşturdu
Mersin Yapı Müteahhitleri (MERYAP) Yönetim Kurulu üyeleri, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ekonomi Haberi
AYAMDER ve MERYAP ‘Güç Birliği’ oluşturdu

MERYAP Başkanı Nesim Ekinci, AYAMDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan Vursavuş ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarı diledi. Ziyaret de AYAMDER’in Kurucu Başkanı Murtaza Kılıçık’da hazır bulundu.

 

Bir araya gelen her iki derneğin yöneticileri  güç birliği yaparak Çukurova ve üyeleri için çok önemli ve faydalı adımlar atabileceklerini vurguladı.

 

İŞÇİLERİMİZİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK BİZLERE DÜŞÜYOR

 

AYAMDER Başkanı Mustafa Fidan Vursavuş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Adana’da öncelikli olarak iş kazalarının önlenmesi için yoğun çaba sarf ettiklerini ifade etti. Ölümlü kazaların en fazla inşaatlarda yaşandığını hatırlatan Başkan Vursavuş, “Bu konuda çok ciddi  caydırıcı çalışmalarımız var. Bu çalışmaların hepsi kazaları ve riskleri azaltma yönünde. İşçilerimiz çok ciddi risk altında çalışıyorlar. Bunların güvenliğini sağlamak iş veren olarak bizlere düşüyor” dedi.

 

 MERYAP Başkanı Nesim Ekinci ise, iki kardeş şehir olarak, sıkıntıları paylaşmak ve bu sıkıntılara çözüm üretmek için daha çok bir araya gelmeleri gerektiğini söyledi. ''Birliktelikten güç doğar'' diyen Ekinci, sektör olarak sorunların üzerine daha etkili gitmeleri gerektiğini vurguladı.  Daha sonra müteahhitler günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri