Haber Detayı
16 Şubat 2015 - Pazartesi 11:34
 
Bahadır Balcılar A. Adaylığını açıkladı
6 yıldır Yüreğir İlçe Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Av. Bahadır Balcılar AK Parti İl Binasında Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu coşkulu bir kalabalıkla açıkladı.
Siyaset Haberi
Bahadır Balcılar A. Adaylığını açıkladı

Durmak yok yola devam diyen Balcılar 'Yüce Rabbim nasip ederse 7 Haziran 2015 yasama meclisi seçimlerinde AK Parti'den Adana Milletvekili Aday Adayıyım. Ancak hiçbir şahsi ikbal beklentisi içerisinde olmadan, Yeni Türkiye'nin inşasında partimiz beni hangi göreve layık görürse görsün partimin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğimi de belirtmek istiyorum.' dedi.
YÜREĞİR'İ AK PARTİ'NİN KALESİ YAPTIK

Yüreğir İlçe Başkanlığı süresi içerisinde Adana'da en başarılı sonuçları Yüreğir'de aldıklarını ve Yüreğir'i  AK Partinin Adana'da kalesi haline getirdiklerini belirten Av.Bahadır Balcılar sözlerini şöyle sürdürdü:  'Görev yapmış olduğum 6 yıla yakın süre boyunca 2009 yerel seçimleri, 2010 yılı halk oylaması, 2011 yılı yasama meclisi seçimleri, 2014 yerel seçimleri ve 10 Ağustos  Cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere 5 önemli seçimde Yüreğir de partimin başında görev yaptım.

Allah nasip etti, bu önemli seçimlerde sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle alnımızın akı ile çıktık ve Yüreğir'de oylarımızı devamlı artırarak Yüreğir'i AK Partinin kalesi yaptık.

Bir Adana Çocuğu olarak, Partimizin bu millete olan sevdasında, memlekete olan sevdasında bu milletin vekili olarak görev yapma arzusu ile yüce Rabbim nasip ederse 7 Haziran 2015 yasama meclisi seçimlerinde AK Partiden Adana Milletvekili Aday Adayıyım.  Beni desteklemeye gelen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.' şeklinde konuştu.

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA ÇİÇEK DAĞITTI

AK Parti Adana İl Binasında 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla  orada bulunan vatandaşlara çiçek dağıtan Bahadır Balcılar herkesin sevgililer gününü kutladı.


COŞKULU KALABALIK TOPLANTI SALONUNA SIĞMADI

Yoğun ilginin gösterildiği adaylık açıklaması normal toplantının yapıldığı alana sığmayınca geniş salonda yapıldı. Gösterilen ilgiye teşekkür eden Av. Bahadır Balcılar bütün herkesle selamlaşarak katılan herkese teşekkür etti.

BAHADIR BALCILAR'IN ÖZGEÇMİŞİ

1968 Adana doğumlu olan Balcılar ilk, orta ve lise eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.1994 yılından bu yana Adana'da serbest avukat olarak çalışmaktadır.  2009-2014 yılları arasında Yüreğir İlçe Başkanlığı yaptı. Evli ve 2 çocuk babası.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri