Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 13:04
 
Bahçeli'den çok önemli 1 Nisan Uyarısı!
Siyaset Haberi
Bahçeli'den çok önemli 1 Nisan Uyarısı!

MHP Lider Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeme ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulunan Bahçeli, gizli bir elin seçim öncesi devrede olduğunu ve birilerinin 1 Nisan sabahına hazırlandığını söyledi.  

Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

-"Benzeri tahrikler bazı illerde vuku bulmaktadır. Bu düşmanlıkların hepsi üst akıl tarafından planlanmaktadır. 31 Mart'a kadar daha fazla olaya şahit olma ihtimali fazladır. Sosyal ve ekonomik memnuniyetsizliklerin isyana dönüşmesi için çaba harcanmaktadır. Zilletin öne çıkması amacıyla hummalı bir gayret sarf edilmektedir."

GİZLİ EL DEVREDE

Bize öyle geliyorki gizli eller devrededir. 2018'de suçun envai çeşidine şahitlik edildi. Toplumsal huzuru bozmak için tertipler yapılıyor. İstanbul'daki Taksim kutlamalarında Suriye bayrağı açılması açık bir provokasyondur. Bu enine boyuna araştırılması arkasındaki melunler deşifre edilmelidir.

DAHA FAZLA OLAY ÇIKABİLİR
Benzeri tahrikler bazı illerde vuku bulmaktadır. Bu düşmanlıkların hepsi üst akıl tarafından planlanmaktadır. 31 Mart'a kadar daha fazla olaya şahit olma ihtimali fazladır. Sosyal ve ekonomik memnuniyetsizliklerin isyana dönüşmesi için çaba harcanmaktadır. Zilletin öne çıkması amacıyla hummalı bir gayret sarf edilmektedir.

1 NİSAN SABAHINA HAZIRLIK YAPILIYOR
24 Haziran'da milli uyanışı kundaklayanlar 31 Mart'ta aynısına mahkum olacaklar. CHP'sinden İP'ine, HDP'sinden PKK ve FETÖ'süne kadar kim Türkiye'nin tarihsel yürüyüşüne engel olmak istiyorsa onunla hesabımız bu dünyada görülecektir. Hiç kimse şansını fazla zorlamasın. Herkes ayağını denk alsın. Cepheler kasti olarak bilenmektedir. 1 Nisan sabahına hazırlık yapıyorlar. 

BOLTON MUSUN DALTON MUSUN?
Trump'ın açıklamarına ihtiyatlı yaklaşmak lazım. ABD Başkanı Suriye'den çekilsek bile Kürtleri korumak istiyoruz demiştir. Beyaz Saray Danışması ise Türkiye'ye gelmeden tavaf ettiği İsrail'de ise çekilme ABD müttefiklerinin can güvenliğine bağlıdır. Bolton musun Dalton musun bilmem ama Türkiye neyi nasıl yapacağını sana mı soracağız.

ABD'NİN BİR YERE GİTTİĞİ YOK
ABD'nin askerlerinin çekilip çekilmeye hala muammadır. Üs bölgeleri kime bırakılacaktır. Esad güçlerinin PKK PDY ile koordinasyon halinde olması soru işaretlerini arttırmıştır.  ABD ile IŞİD'in ABD ile YPG'nin bağını görmezden gelmek için ya kör, ya sağır olmak gerekmektedir. Irak'tan çekiliyorlardı, Afganistan'dan dönüyorlardı. ABD'nin bir yere gittiği falan yoktur.

AMAÇ TÜRKİYE'Yİ ÇATIŞMAYA MI SOKMAK?
ABD Türkiye ile Suriye'nin çatışmaya girmesi için YPG ile bir kumpas mı hazırlamaktadır? Türkiye için de karanlık ve kahredici senaryolar mı hazırlamaktadır. Esad, PKK, YPG, ABD arasında bilmediğimiz hangi uzlaşma söz konusudur? Öngörü hataları, aşırı iyimserlik beka düzeyinde kayıplara yol açabilecektir.

ABD NE DERSE DESİN TÜRKİYE GİRMELİ
ABD ne derse desin, Türkiye Fırat'ın doğusuna hak için, adalet için girmeli gereğini yapmalıdır. Başkalarının ne diyeceğiyle ilgilenemeyiz. Altın fırsat önümüzdedir. MHP terörle mücadelede hükümetin arkasındadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli'den, çok, önemli, 1, Nisan, Uyarısı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri