Haber Detayı
30 Mayıs 2017 - Salı 15:35
 
Barut ve Duran ortak payda Adana için sözleştiler...
CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. İki Başkan, Adana ortak paydasında tüm taraflarla birlikte hareket edilmesi ihtiyacını gündeme getirdiler.
- Haberi
Barut ve Duran ortak payda Adana için sözleştiler...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Adana’nın menfaatlerinin olduğu konularda ortak çaba verilmesi ihtiyacını gündeme getirdiler.
 BURAT’TAN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ
CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi, hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu. İki taraftan il divan kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Adana’nın başta ekonomi ve işsizlik olmak üzere birçok alanda yaşadığı sıkıntılar, sohbet konusu edildi.
SERTAN DURAN: HER ZAMAN BİR ARAYA GELİRİZ
MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, söz konusu sorunların çözümü için siyasi kurumların, mülki ve idari amirlerin, yerel yönetimlerin, sivil toplum örgütlerinin birlikte hareket etmesi gereğini yineledi. Duran “Nasıl ki ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ diyebiliyorsak, MHP’li, CHP’li, AKP’li olarak bir araya gelebiliyorsak; Adana için de aynı şeyi düşünüyoruz. Adanalıyız. Adana sevdalısıyız. Adana hepimizin. Hiç kimsenin ‘Şurası MHP’li belediyenin, burası CHP’li belediyenin, şuradan DSİ sorumlu, oraya gitmem’ deme şansı yok. Orada bir hizmet yapılacaksa yapılmalı. Kimin yaptığı değil, o hizmetin yapılması önemli. İş birliği ve ortak çaba şart. Biz her zaman bir aya geliriz.” şeklinde konuştu.
AYHAN BARUT: ADANA İÇİN HER ZAMAN VARIZ
CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut da, “Düşüncelerinize katılıyorum. Adana özellikle kamu yatırımlarında gerekli yatırımları almamış bir il. Ege’de, Karadeniz’de birçok yerde olan lobi gereksinimi Adana’da oluşturulmamış. Adana kamu yatırımlarından yeterince pay almadığı gibi elindeki TRT’sinden, bölge mahkemelerine, karayollarından, meteorolojiye varıncaya kadar Adana’da var olan kurumlar hep ya Mersin’e kaydırılmış veya Gaziantep’e. Son olarak havaalanı buna eklendi. Söyledikleriniz çok önemli. En azından bu dönemde bir birliktelik sağlamak lazım. Siyasi olarak sizlere, bizlere, belediye başkanlarımıza, sivil toplum örgütlerimize çok önemli grevler düşüyor. Netice itibarıyla ortak paydamız olan Adana için her zaman varız” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri