Haber Detayı
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 15:15
 
BAY ZEYDAN'A hakkını helal etmeden göçtü gitti...
Yaşam Haberi
BAY ZEYDAN'A hakkını helal etmeden göçtü gitti...

Dün yaşamını yitiren CHP’nin emektarı, “Muazzez Abla”sının vefatından bir gün önce Zeydan Karalar’a hakkını helal etmediği ortaya çıktı. 
 
Kendisi gibi parti emektarı olan Nuri Olgun’un “ Zeydan Karalar emeğim var sen de emeğim sana zehir zıkkım olsun“ şeklindeki paylaşımının altına Uğurlutepe’nin “Ben de helal etmiyorum” şeklinde yorum yaptığı gözlendi. 


 
Uğurlutepe şunları da paylaştı: 

 


 
“EMEK NEDİR DENSE EN YÜCE DEGERDİR DERLER FAKAT UYGULAMADA EMEKSİZLERİ MAKAM MEVKİ SAHİBİ YAPAN EMEĞİ GÖRMEYEN NANKÖRLER VARDIR. ÇIKARLARI İÇİN BİR PARTİYİ KULLANANLAR, DOĞRULARI KONUŞANI HAİN İLAN EDENLER VE HATTA DAHA İLERİ GİDİP BEĞENMİYORSAN İSTİFA ET DİYENLER; 

 


Gençliğini bu partiye adamış, 1980’den beri devlet memuru iken sürgün yemiş, CHP yönetiminde İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI ve defalarca İL BAŞKAN Yardımcılığı yapmıs biriyim. Silahların gölgesinde politika yaptık Seyhan Belediyesi’ne aday olduğunda Zeydan Karalar’a ön seçimde adam taşımış biriyim; müsaade edin de konuşayım.”
 
Sosyal medyada gelişen bu olaylar Zeydan Karalar’ın partilileri ne kadar kırıp döktüğünü ve küskünleştirdiğini bir kez daha sergiledi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri