Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 12:17
 
BAY ZEYDAN isimli KOMEDİ dizisi için ayda 15 BİN TL...
Gündem Haberi
BAY ZEYDAN isimli KOMEDİ dizisi için ayda 15 BİN TL...

TELE 1’de Mustafa Balbay’ın Ankara Rüzgarı programının canlı yayın konuğu olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, MHP’li önceki dönem Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün yaptığı projeleri kendisi yapmış gibi anlatması Adanalılara ‘yok artık’ dedirtti.

 

 

KOMEDİ DİZİSİNDE SÖZLÜ’NÜN GÖRÜNTÜLERİ EKRANA YANSITILDI

 

İki yılda yaptığı hizmetleri anlatmak için çıktığı Ankara Rüzgarı programında Başkan Karalar, Hüseyin Sözlü döneminde alınan hizmet araçlarının tanıtımını kendi döneminde yapılmış gibi ekrana yansıtıldı. Hizmet araçlarının tanıtım görüntülerinde önceki dönem Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün anlatımının ekrana yansıtılması Başkan Karalar ve ekibinin kendi döneminde yapılmayan hizmetler üzerinden algı yapmaya çalışması Adanalılarda şaşkınlık yarattı.

 

 

BAY ZEYDAN KOMDESİNDE CEYHAN ŞOKU!

 

Ceyhan’ın da içerisinde olduğu Adana’nın birçok ilçesinde 21. Yüzyılda su arıtma ve yağmur suyu tesisinin olmadığını söyleyen Başkan Karalar’ın altı yıldır Ceyhan’a hizmet veren tesisten de haberinin olmadığı ortaya çıktı.

Üç dönem Ceyhan Belediye Başkanlığı yapan Hüseyin Sözlü’nün 2009 yılında Avrupa Birliği Projesi Kapsamında 18 milyon EURO’ya mal olan Ceyhan Atıksu ve Yağmursuyu Projesi 2015 yılında tamamlanarak hizmete girmişti. İlçeye 6 yıldır hizmet veren bu projeden Başkan Karalar’ın haberdar dahi olmaması ilçe halkında şaşkınlık yaratırken, ‘Ceyhan’dan habersiz bir başkan bizi yönetiyor’  yorumlarına sebep oldu.

 

 

BAY ZEYDAN KOMEDİSİNDE HİZMET YERİNE YEMEKLER KONUŞULDU

Hüseyin Sözlü’nün görüntülerinin yansıtıldığı programda gaf üstüne gaf yapan Başkan Karalar’in iki yıllık hizmetleri kapsamında Mustafa Balbay ile Adana’nın yemekleri üzerine sohbet etmesi ekranları başındaki binlerce hemşehrisine hayal kırıklığı yarattı. ‘Adana’ya gel ciğerimi ye’ sloganını seçim döneminde ve birçok etkinliğinde kullanan Başkan Karalar, hizmetlerinde de Adana’nın kebabından şalgamına, ciğerinden şırdanına bahsetmesi hizmet noktasında elle tutulur bir şey yapılmadığını gözler önüne serdi.

 

 

TELE 1 AYDA NE KADAR PARA ALIYOR ?

 

Sürekli bir şekilde BAY ZEYDAN isimli KOMEDİ dizisini yayınlayan TELE 1 isimli kanala Adana Büyükşehir Belediyesinin ayda 15 BİN TL ödediği iddia edilirken Adana'da temsilcisi bile bulunmayan bir yayın kuruluşuna akyatarılan bu kaynağın ne derece etik olduğu merak ediliyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri