Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 10:29
 
Bayan Demirtaş Kursiyerlerle bir araya geldi...
Yaşam Haberi
Bayan Demirtaş Kursiyerlerle bir araya geldi...

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Beyhan Demirtaş, Güney Adana Kalkınma Projesi kapsamında hazırlanan “Evde Sağlık Elinize Sağlık” projesi çerçevesinde Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan kursiyerlerle bir araya geldi.
Beyhan Demirtaş, Güney Adana Bölgesi’nde yaşayan ve evde sağlık hizmeti kapsamına giren 8 bin 500 hastanın ihtiyaç duyduğunda bakım hizmetlerini karşılayacak nitelikli hasta refakatçisi elemanı yetiştirilmesini amaçlayan projenin önemine değindi. Kursiyerle bir süre sohbet eden Demirtaş, yaşlı ve hastalarımıza sahip çıkmanın ve onlarla ilgilenmenin tüm toplum bireylerinin ortak sorumluluğu olduğunu dile getirdi.

‘’Yaşlı, hasta ve engellilere hürmet etmek, milli ve manevi kültürümüzün başında gelmektedir.’’ şeklinde konuşan Beyhan Demirtaş, milletimizin bu sayede toplumsal dayanışma ve yardımlaşma olgusunu güçlü tutmayı başararak birlik ve beraberliğini muhafaza ettiğini ifade etti. Demirtaş’ın Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi’ndeki ziyareti, başka alanlarda eğitim alan kursiyerleri gezmesiyle son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayan, Demirtaş, Kursiyerlerle, bir, araya, geldi...,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri