Haber Detayı
30 Aralık 2016 - Cuma 23:52
 
Bilal Uludağ'ın Yeni Yıl Mesajı...
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 2016 yılında yapılan hizmetlerin, 2017 yılında da devam edeceğini belirterek, 2017 yılının ülkemize, tüm insanlığa, sağlık mutluluk, barış, birlik beraberlik getirmesi dileğinde bulundu.
Ajans ÖZEL Haberi
Bilal Uludağ'ın Yeni Yıl Mesajı...

Belediye Başkanı Bilal Uludağ, yayımladığı yeni yıl mesajında 2016 yılında Adana ve Sarıçam halkının kendilerine olan güvenlerini boşa çıkarmadıklarını, söz verdikleri proje ve hizmetleri yerine getirdiklerini ifade etti. 

Başkan Bilal Uludağ,  mesajında şu görüşlere yer verdi:

 “Tüm hemşerilerimizin büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan, 2017 yılı herkes için umut dolu ve hayırlı günlere vesile olsun.  Bu yılda yapacağımız tüm hizmetlerde halkımızı daha iyiye, daha doğruya götürmek, onların huzur içerisinde olmalarını sağlamak ve daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2017 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve hemşerilerimize huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine neden olmasını dilerim.  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu ve her şey gönüllerinizce olsun. ''

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilal, Uludağ'ın, Yeni, Yıl, Mesajı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri