Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 18:39
 
Bilge Lider Akşener'i sepetledi!
Siyaset Haberi
Bilge Lider Akşener'i sepetledi!

2019 Cumhurbaşkanı seçimlerinde MHP'nin aday çıkarmayacağını açıklayan Devlet Bahçeli çok önemli açıklamaları arasında Meral Akşener'i de ekledi.Ankara'da gazetelerin temsilcileri ile biraraya gelen Devlet Bahçeli, 2019 seçimlerinde Erdoğan'ı destekleyeceğini açıkladığı konuşmasında İYİ Parti'ye de taş attı. MHP'nin barajı geçme gibi bir sorunu olmadığını söyleye Devlet Bahçeli, partisinin 'dualı' bir parti olduğunu ifade etti.

Meral Akşener'in İyi Parti'yi kurmasıyla ilgili Devlet Bahçeli şunları söyledi;

MHP DUALI BİR PARTİ

-"MHP üzerinde çok büyük oyunlar var. Bu oyunlar yeni değil. MHP varoluş gayesini sürdürdüğü sürece, misyon ve vizyonun terk etmediği sürece üzerinde küresel güçlerin, iç ve dış odakları önemli oyunlar oynayabilir. Geçmişte olmuştur bu, şimdi de olmaktadır. Eğer bir gün birileri MHP ile uğraşmaktan, onun faaliyetini engellemekten vazgeçerse biliniz ki MHP misyonunu ve vizyonunu kaybetmiş, 87 tane sıradan parti haline gelmiştir, uğraşmaya da gerek yoktur demektir.

İYİ PARTİ DİYE BİR PARTİ KURAR...

-MHP inanan insanların partisidir. Benim inancıma göre dualı bir partidir. Bu partiyle kim uğraşıyorsa iki yakası bir araya gelmez. Cenabı Hak da bazen yardım eder. İYİ Parti diye bir parti kurar, bir hanımefendiyi de koluna takar güle güle der."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilge, Lider, Akşener'i, sepetledi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri