Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 10:02
 
Bünyamin Avcı'dan Bahçeli'ye saygısızlığa sert cevap!
Siyaset Haberi
Bünyamin Avcı'dan Bahçeli'ye saygısızlığa sert cevap!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik şeytani oyunlar, asla amacına ulaşamayacaktır.” dedi.

ÖZELLİKLE 15 TEMMUZDAN SONRA…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye yönelik son günlerde artan saldırılara karşı tepki gösterdi. Avcı, yaptığı açıklamada “Son iki senedir, özellikle 15 Temmuz ihanetinden sonra Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik kurgulanmış, planlı saldırıların artması dikkat çekmektedir. Ağır tahrik yüklü, tehdit ve hakaret içeren saldırılar, değişik gerekçelerle kamuoyuna yansımış olsa da, sağduyu sahibi herkes bunun sebebini çok iyi bilmektedir.” ifadesini kullandı.

BAHÇELİ’NİN SARSILMAZ MİLLİ DURUŞU

Başkan Bünyamin Avcı, devamla “Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin, tüm zamanlarda ve tüm şartlarda ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesinden taviz vermeden Türkiye Cumhuriyeti’nin, Yüce Türk Milleti’nin bekası konusunda ortaya koyduğu sarsılmaz milli duruş, anlaşılmıştır ki içerideki ihanet, dışarıdaki husumet cephesinin oyunlarını bozmaktadır. Bu yüzden deliriyorlar; saldırıların asıl sebebi budur.” şeklinde konuştu.

“YÜZSÜZLÜKTE SINIR TANIMIYORLAR”

Avcı, şunları söyledi:

“İşte bu süreçte, ne kadar ipsiz varsa sahneye sürülmüştür. Şirretlikte, çirkeflikte nam salan ‘Kötü Parti’nin provokatör Genel Başkanı, mağdur rolüyle figüranlara taş çıkartmaktadır. Dün Lider’in elini öpmek için çırpınan ‘Çantacı Dervişoğlu’ da, zillet kapısında kulluğun gereğini yapmıştır. Aynı partinin bazı il başkanlarının Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Lideri’ni suçladığı haddi aşan açıklamasında ise ‘Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ ifadesini kullanması, bunların yüzsüzlükte sınır tanımadıklarını göstermiştir.”

“ŞEYTANİ OYUNLARI TUTMAYACAK”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Türk siyasetine zarafet kazandıran, örnek devlet adamlığı ile tarihe geçen, ülkesi ve milleti için fedakârlığın timsali olmuş Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye yönelik şeytani oyunlar, asla amacına ulaşamayacaktır. Partimize ve Liderimize yönelik her türlü çirkin ifadeyi bin misli ile İblis’in çocuklarına iade ediyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin milyonlarca evladı, Liderlerinin izindedir. Devletimizin ve milletimizin bekası uğruna zerre geri adım atmayacağımızın da bu vesileyle bilinmesini istiyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bünyamin, Avcı'dan, Bahçeli'ye, saygısızlığa, sert, cevap!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri