Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 11:02
 
Bünyamin Avcı'dan Yeni Eğitim ve Öğretim yılı mesajı
Eğitim Haberi
Bünyamin Avcı'dan Yeni Eğitim ve Öğretim yılı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasından büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

 

1.5 YILIN ARDINDAN...

 

Bünyamin Avcı, bugün 6 Eylül'de başlayan 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemine ilişkin mesajında, koronavirüs sebebiyle yaklaşık 1.5 yılın ardından okulların yüz yüze eğitime açılmasının sevindirici olduğunu belirtti. 

 

"MEMNUNİYET VE HEYECANLA KARŞILIYORUZ"

 

Avcı "Türk Milleti'ne, Türkiye Cumhuriyeti'ne mensubiyet şuuruyla yetişen; düşünen, araştıran, gelişime açık, çalışkan, üretken bir nesil istikbalimizin güvencesidir ki bu da ancak eğitimle mümkündür. O yüzden, yeni eğitim-öğretim yılının fiilen açılmasını öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz gibi bizler de büyük bir memnuniyet ve heyecanla karşılıyoruz. Pandemi sürecinde yaşanan boşluğun öğrenci ve öğretmenlerimizin ortak gayretleriyle giderileceğine inanıyorum." ifadesini kullandı.

 

"MUTLAKA AŞI OLMALIYIZ”

 

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı "Aşılamada arzu edilen hedefe ulaşıp, pandemi kurallarının uygulanarak yeni eğitim-öğretim döneminin kesintiye uğramadan tamamlanması umudunu taşıyoruz. Toplum sağlığının korunması, eğitimin ve diğer alanlardaki iş ve üretimin, sosyal hayatın devamı için mutlaka aşı olmalıyız; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalıyız.” dedi.

 

“ESENLİK VE BAŞARILAR DİLİYORUM”

 

Başkan Avcı mesajını şu temennilerle tamamladı:

 

“Bu vesileyle; 'Önce ülkem ve milletim' diyen nesiller yetişmesi temennisiyle kıymetli öğrencilerimize, fedakâr öğretmenlerimize ve velilerimize, saygıdeğer okul idarecilerimize ve çalışanlarımıza esenlik ve başarılar diliyorum. Yeni eğitim-öğretim döneminin ülkemize, milletimize hayırlı, uğurlu olmasını niyaz ediyorum." 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bünyamin, Avcı'dan, Yeni, Eğitim, ve, Öğretim, yılı, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri