Haber Detayı
21 Ekim 2017 - Cumartesi 08:42
 
Büyükşehir Yol İşleri Müdürüne duygu dolu sürpriz...
Yaşam Haberi
Büyükşehir Yol İşleri Müdürüne duygu dolu sürpriz...

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yenileme çalışmasını geceli gündüzlü sürdürdüğü Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, gelin giden kız ile en mutlu gününde evladının yanında bulunmak yerine ekibiyle birlikte asfalt seren babanın duygu dolu kucaklaşmasına sahne oldu. 
Adana Büyükşehir Belediyesi’nin çalışkan bürokratlarından Yol Şube Müdürü Bekir Durukan, İlter Ateş ile hayatını birleştiren kızı Kübra’nın kına gecesinde görevi gereği yanlarında olamadı. Bekir Durukan, Başkan Hüseyin Sözlü’ye verdiği sözü yerine getirmek için ekibiyle gece mesaisi yaparken, Kübra-İlker çifti, yakın akraba ve dostlarıyla kına gecesinde müzik eşliğinde dans edip, eğlendi.
Bekir Durukan’ın biricik kızı, kına gecesinin sonunda müstakbel eşi İlker ile birlikte babasına büyük bir sürpriz hazırladı. Gece yarısı asfalt çalışmalarını koordine eden Bekir Durukan, bir şeridi trafiğe açık yolda duran gelin arabasından kızı Kübra ve damadı İlker’in indiğini görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Genç çift, baba Bekir Durukan’ın elini öpüp, kucaklaştı.
Kızı ve damadına bir ömür boyu mutluluklar dileyen Bekir Durukan, “Biz hizmete sözlüyüz. Adana’nın yollarına sözlüyüz. Kına gecenizde yanınızda olamadım. Hakkınızı helal edin. Rabbim yolunu açık etsin. Mutlu, huzurlu bir yuva kurun inşallah” diye temennide bulundu. Bu mutlu tabloya tanıklık eden yol işçileri ise genç çift ve Bekir müdürü alkışladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Yol, İşleri, Müdürüne, duygu, dolu, sürpriz..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri