Haber Detayı
22 Mayıs 2017 - Pazartesi 09:16
 
Ç.Ü.'de Müzik ziyafeti...
Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Konserleri Devam Ediyor.
Kültür Haberi
Ç.Ü.'de Müzik ziyafeti...

Çukurova Üniversitesi(ÇÜ) Devlet Konservatuvarı öğrencileri ve akademisyenleri farklı konserlerle sanatseverlerle buluştu.

Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Devlet Konservatuvarı öğrencileriyle birlikte sahne alırken, Gençlik Senfoni Orkestrası da öğretim elemanlarıyla konser verdi. Uluslararası birçok yarışmada önemli dereceler elde den Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri verdikleri konserlerle sanatseverlerden büyük beğeni kazandı.

ÇÜ Konservatuvar Öğrencileri Devlet Senfoni Orkestrası İle Sahne Aldı.

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, Çukurova Senfoni Orkestrasıyla Genç Solistler Konseri verdi. Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Toğrul Ganiyev ve Senfoni Orkestrası Müdürü Artunc Coruh’un katkılarıyla gerçekleşen ortak konserde sanatseverler öğrencileri ve senfoni üyelerini ayakta alkışladı.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen konsere Konservatuvar Müdürü Prof. Dr. Toğroul Ganioğlu, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Ulviyye Güler ve Yrd. Doç. Dr. Seda Ayvazoğlu, öğrenci velileri ve sanatseverler katıldı.

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri, kemanda Kaan Alıcıoğlu, Bahar Yargı; Piyanoda Reyyan Yüksel, Çiğdem Ebinç, Bilge Gürer ve Zeynep Yargı Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile unutulmaz bir konser verdi.

Gençlik Senfoni Orkestrası Tam Not Aldı.

Başarılarıyla adından söz ettiren Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bir konsere daha imza attı.

Gençlik Senfoni Orkestrası birbirinden farklı eserlerle sanatseverlerle buluştu. Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleştirilen konsere öğrenciler ve akademisyenler yoğun ilgi gösterdi. Şef Tsvetan Krumow yönetimindeki konserde Mozart ve Bach’tan eserler sunuldu. Gecenin solistleri ise Doç. Dr. Ülviye Güler ile Öğr. Gör. Çağla Çoker’di.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ç.Ü.'de, Müzik, ziyafeti..., ,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri