google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
17 Mart 2021 - Çarşamba 15:24
 
Cahit Öztok: Liderimiz Bahçeli’nin yanındayız
Siyaset Haberi
Cahit Öztok: Liderimiz Bahçeli’nin yanındayız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili adaylarından Cahit Öztok, 18 Mart Perşembe günü Ankara’da yapılacak olan 13. Büyük Kurultayda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yanında ve emrinde olduklarını açıkladı.

 

 

Cahit Öztok, “18 Mart günü yapılacak olan ‘İstikbal için Birlik, Kazanan Türkiye olacak’ temalı Büyük Kurultayımızda tek Genel Başkan adayımız olan Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin genel başkanlığını destekliyor ve yanında olduğumu söylemek istiyorum’ dedi.

Cahit Öztok, MHP’nin Milli beka davasında kimseye taviz vermeyeceğinin altını çizerek, “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin sözü sözümüz, yolu yolumuzdur. Bugün Devlet Bahçeli’ye karşı olanlar Kandil’deki terör yuvalarıdır. Terör devleti kurma heveslileridir. Ülke düşmanı dış güçler ve yerli işbirlikçileridir. Vatan değil makam sevdalılarıdır. Biz diyoruz ki adımız bir andımız bir acımız bir biz büyük bir aileyiz. Kuzey’den Güney’e Doğu’dan Batı’ya tek yürek tek bileğiz. Bu şuura sahip Milliyetçi irade elbette Genel Başkanını seçecektir. Bu süreç içerisinde ülkenin düştüğü sıkıntılardan bu şuura sahip Milliyetçi irade ile çıkılacaktır. Bu nedenle aramıza girecek her türlü fitne fesada karşı Ülkücü irade uyanık olmalı, birbirini sevgi ve muhabbetle kucaklamalıdır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri