Haber Detayı
25 Kasım 2018 - Pazar 23:33
 
Can Küçüközkan tartışmalara son noktayı koydu...
Bir anket firmasının CHP Adana raporunun basına servis edilmesiyle yaşanan tartışmalara konunun muhatabı olarak Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in danışmanı son noktayı koyacak bir açıklama yaparak daha fazla spekülasyon oluşturacak konulara dur dedi...
Gündem Haberi
Can Küçüközkan tartışmalara son noktayı koydu...

İşte Can Küçüközkan'ın o açıklaması;

 

Bir anket firmasının yaptığı araştırmada, Başkanımız Sayın Soner Çetin’in birinci çıkması üzerine, o anın heyecanıyla bir haber hazırlatıp, anketteki rakamlardan oluşan bir haberi medyaya servis ettirdim.
Yaptığımız bu basın bülteni maalesef dikkatli araştırılmadan yapıldığı için bir takım ırkçı söylemlerin hedefi haline gelmiştir. Bu durumdan dolayı, öncelikle Arap ve Alevi toplumunu hedef aldığını sonradan öğrendiğim ve Başkanımız Sayın Soner Çetin’i de bilgilendirmeden, böyle bir bülten hazırlayıp, bugünkü yanlış anlamaya sebebiyet verdiğim için üzgünüm.
Seyhan Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar Adana’nın yetiştirdiği değerli bir siyasetçi ve büyüğümdür. Yıllardır CHP’nin alamadığı Seyhan ilçesinde seçimi kazanarakta, bunu ispat etmiştir. Bu yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için öncelikle Arap ve Alevi kardeşlerimiz olmak üzere tüm kamuoyundan özür dilerim.
Tamamen iş aşkıyla, fevri bir şekilde davranarak, Başkanımız Sayın Soner Çetin’i de zor durumda bıraktığım için üzgün olduğumu belirtir, gerekirse de istifaya hazır olduğumu bildiririm.

Saygılarımla

CAN KÜÇÜKÖZKAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Can, Küçüközkan, tartışmalara, son, noktayı, koydu..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri