Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 17:06
 
Çelikcan 500 bisikletli ile diyabete dikkat çekti...
Adana'nın Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 14 Kasım Dünya Diyabet Günü dolayısıyla farkındalık yaratmak ve diyabete dikkat çekmek amacıyla bir etkinlik düzenledi.
Yaşam Haberi
Çelikcan 500 bisikletli ile diyabete dikkat çekti...

Adana'nın  Yüreğir İlçe Belediye Başkanı  Mahmut Çelikcan 14 Kasım  Dünya Diyabet Günü dolayısıyla farkındalık yaratmak ve diyabete dikkat çekmek amacıyla bir etkinlik düzenledi.

Düzenlenen Programa  AK Parti  Adana  Milletvekili  Fatma Gül Demet Sarı,  AK Parti  Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer,  Çukurova  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Cafer Esendemir,  İl Sağlık Müdürlüğü,  Adana Bisiklet Topluluğu Derneği,  Adana Bisiklet Doğa Sporları Derneği,  Mavi Çocuk Umut Işığı Derneği Başkanları ve yönetimi katıldı. Yaklaşık 500 bisikletliyle 3.5 km yol katederek tarihi  Taşköprü'ye kadar giden Başkan Çelikcan Diyabet ve Obezite ülkemizin dünyanın en büyük sorunlarından biri olmak üzere. Her 5 vatandaştan biri diyabet ve obezite tehlikesi altında. Bu risklerden uzaklaşmak için beslenme alışkanlıklarımıza ve hareket etmemiz gerekmektedir. Bunun için vatandaşlarımızın dikkatini bu yöne çekmek için bu etkinliği gerçekleştirdik dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çelikcan, 500, bisikletli, ile, diyabete, dikkat, çekti...,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri