Haber Detayı
27 Mayıs 2016 - Cuma 03:05
 
Çelikcan'dan Demirspor'a 100 BİN TL prim sözü...!
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Konya'da oynanacak final maçında Adana Demirspor'a başarılar dileyerek, takımın şampiyon olması halinde 100 bin lira prim vereceklerini söyledi. Çelikcan, şampiyon olan Adanaspor'a 100 bin lira verdiklerini açıkladı.
Spor Haberi
Çelikcan'dan Demirspor'a 100 BİN TL prim sözü...!

Yarın Konya’da yapılacak Alanyaspor - Adanademirspor karşılaşmasının çok önemli olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “Konya’da yapılacak olan final maçında sonuç ne olursa olsun, skordan çok, sporun güzellikleri ön plana çıkmalıdır. Sporun birleştirici tarafı konuşulmalıdır” diye konuştu.
Yüreğir Belediyesi personelinden maça gitmek isteyenlerin Cuma günü idari izinli sayılacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “Ben de Konya'ya giderek Adana Demirspor'u destekleyeceğim. Adana Demirspor’un 21 yıllık Süper Lig özlemine son vermesini canı gönülden istiyoruz. Bunun için 30 otobüs kaldırıyoruz. 10 adet otobüs Adana Demirspor Taraftarlar Derneğine hizmetine kalan 20 otobüs ise Yüreğir'den maça gidecek vatandaşlara tahsis edilecektir. Adana halkı tek yürek , takımın şampiyonluğunu dört gözle beklemektedir” şeklinde konuştu.
ŞAMPİYONLUK PİRİMİ 100 BİN LİRA
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, şampiyonluk primi olarak 100 bin lira vereceklerini belirterek “Adana Demirspor final maçını kazanır ve Süper Lig'e çıkarsa 100 bin lira prim vereceğiz. Adanaspor şampiyon oldu ve 100 bin lira prim verdik. Sıra Adana Demirspor'da. İnşallah Adana Demirspor 21 yıllık özleme son vererek mutlu sona ulaşaklardır” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri