Haber Detayı
05 Şubat 2015 - Perşembe 22:02
 
Çetin Aydar "İZGİOĞLU" dedi!
MHP İl delegesi Çetin Aydar pazar günü yapılacak olan il kongresi öncesinde yaklaşık 30 kişilik il delegesi arkadaşıyla birlikte bir araya geldiklerini ve durum değerlendirmesi yaptıklarını açıkladı.
Ajans ÖZEL Haberi
Çetin Aydar

Adana Ülkü Ocaklarında yıllarca Orta Öğretim masası başkanlığı görevleride bulunan Çetin Aydar Pazar günü yapılacak olan MHP Adana İl Kongresi öncesinde çoğunluğu ülkü ocaklarında yetişmiş olan yaklaşık 30 kişilik il delegesi arkadaş gurubuyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptıklarını söyledi. Aydar kongre ile ilgili kişisel görüşünü daha öncesinden sosyal medya üzerinden açıkladığını ve arkadaşlarınında bu konuda neler düşünüdüğünü görmek adına istişarede bulunduklarını belirterek, bütün arkadaşlarıyla birlikte görüşlerinin kongrede mevcut İl Başkanı ve yeniden aday olan Mustafa İzgioğlu lehine olduğunu kaydetti. Kongreye başkan adayı olarak giren bütün isimlerin Ülkücü hareketin önemli değerleri olduğunu belirten Aydar, önemli olanın MHP'nin başarısı adına en iyi kadroları göreve getirmek olduğunu ve arkadaşlarıyla birlikte bu anlamda İzgioğlu ismini destekleyeceklerini söyledi.

YUSUF BAŞ ve HASAN YAMAN ÜLKÜCÜDÜR

İzgioğlu ismini desteklemelerinin diğer adaylar Yusuf Baş Ve Hasan Yaman isimlerine kesinlikle ötekileştirici bir bakış açısı besledikleri anlamına gelmeyeceğini söyleyen Aydar, Aldağ Belediye başkanlığı döneminde ilçesine yaptığı hizmetlerle MHP'nin yüzünü aydınlatan Yusuf Baş ve sivil toplum örgütü başkanlığı döneminde partilerinin bu platformda önemli bir temsil görevini üstlenen Hasan Yaman'ın da MHP'nin çok önemli değerleri olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri