Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 20:01
 
CHP'den Yüreğir İçin Ömer Topçu'ya teklif....!
Siyaset Haberi
CHP'den Yüreğir İçin Ömer Topçu'ya teklif....!

Yüreğir Belediyesinin eski belediye başkanlarından Ömer Topçu’nun isimi bu aralar CHP Kulislerinde konuşulmaya başlandı.

KILIÇDAROĞLU ÇATI ADAY OLARAK ÖNERECEK

Genel Merkez düzeyinde Topçu’ya yakın zamanda ciddi bir teklifin geleceği iddia edilirken, Topçu’nun bu tekliflere nasıl bir yanıt vereceği merak ediliyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adana anketlerinde özellikle Yüreğir'de açık ara önde çıkan Ömer Topçu ile ilgili düğmeye bastığı ve Topçu'ya CHP amblemi altında çatı adayı olarak teklif götürülmesi talimatı verdiği söyleniyor.

ÖMER TOPÇU YÜREĞİR'DE SİYASİ EFSANE OLARAK GÖSTERİLİYOR

Topçu’nun özellikle Yüreğir bölgesinde oldukça fazla oy potansiyeli olduğu bilinirken CHP’den Yüreğir Belediye Başkan Adayı olması durumunda bu bölgede seçimin favorisi haline geleceği konuşuluyor. Ak Parti’nin en kuvvetli olduğu bölge olan Yüreğir’de dengelerin bu denli ters düz olması Büyükşehir yarışında da CHP’yi bariz farkla öne geçireceği tezi savunuluyor. 1994-1999 ve 2004-2009 arası Yüreğir'de Belediye Başkanlığı yapan Ömer Topçu, geçtiğimiz ay yapılan AK Parti Temayül yoklamasında da Yüreğir Belediye Başkanlık oylamasında 1. çıkmıştı...

Şimdi gözler Ömer Topçu'nun bu teklife vereceği cevaba çevrilmiş durumda... 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'den, Yüreğir, İçin, Ömer, Topçu'ya, teklif....!,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri