Haber Detayı
03 Şubat 2015 - Salı 21:51
 
CHP Yeni il binasına kavuşuyor!
CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut, İl Başkanlığı’nı CHP’ye yakışacak bir binaya taşıyacaklarını ve Adana için proje üreteceklerini söyledi
Siyaset Haberi
CHP Yeni il binasına kavuşuyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve yönetimi dikkat çeken işlere imza atıyor. Genç ve dinamik bir yönetim kadrosu oluşturan ve dört kişilik yürütme kurulunda iki kadına görev vererek kadınların önemini gösteren Bulut, il başkanlığının yeni yerine taşındıktan sonra bir proje üretim merkezi haline getirileceğini söyledi. Bulut, “İl Başkanlığımız bir Araştırma-Geliştirme (AR-GE) merkezi gibi çalışacak, akademisyenlerle, emek ve meslek odalarıyla, sivil toplum örgütleriyle birlikte projeler üretip, Adana’nın gelişimine katkı koyacağız” dedi.

CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve yönetim kurulu üyeleri, görev dağılımının ardından ilk olarak il başkanlığını daha ferah bir yere taşımak için kolları sıvadı. Alternatiflerin değerlendirilmesinin ardından İl Başkanlığı için Ziyapaşa Bulvarı’nda yeni bir bina kiralandı. Bulut, mevcut binanın günün koşullarında CHP İl Başkanlığı’nın ihtiyacını karşılayamaması nedeniyle yeni yere taşınacaklarını vurguladı.

SEYHAN İLÇE,  İL BİNASINA TAŞINACAK

Yeni binada başlatılan tadilatın çok kısa bir süre içinde tamamlanacağını aktaran Bulut, “Partililerimize daha iyi hizmet vermek ve önümüzdeki genel seçimlere daha iyi koşullarda hazırlanabilmek için İl Başkanlığımızı yakın zamanda taşıyacağız. Mevcut binamızı da Seyhan İlçe Başkanlığı’nın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

İl Başkanlığını bir AR-GE merkezine dönüştürmeyi planladıklarını dile getiren Başkan Bulut, laf değil proje üreteceklerini söyledi. Siyasette hakim olan “Ben bilirim” anlayışının yanlışlığına dikkat çeken Bulut, bu projeleri kendi alanlarında uzman akademisyenlerle, emek ve meslek odalarıyla, sivil toplum örgütleriyle birlikte üreteceklerini kaydetti.

Halkın iktidarı için çalışacaklarını vurgulayan Bulut, Türkiye’nin gidişatından endişe eden tüm yurttaşları CHP çatısı altında buluşmaya davet etti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri