Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 16:43
 
CİO BABA yeni sezonda ÇUKUR dizisinde mi oynayacak?
Kültür Haberi
CİO BABA yeni sezonda ÇUKUR dizisinde mi oynayacak?

Yeni sezonda ''Çukur'' dizisinde yer alacağı konuşulan ''Sıfır Bir'' dizisinin ''Cio''su, 1989 yılının Ekim ayında Adana'da dünyaya geldi. Aslen anne tarafından Diyarbakırlı, baba tarafından ise Elazığlı olan Ceyhan, ailenin en küçük çocuğudur.

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Açıköğretimden İşletme okuyan Cihangir Ceyhan, yaklaşık 3 yıl İstanbul'da kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Eğitimin ardından doğup büyüdüğü Adana'ya geri döndü ve halen Adana'da yaşamını sürdürüyor.

SIFIR BİR DİZİSİYLE HAYALLERİNE KAVUŞTU

Genç oyuncu, daima arkadaşlarıyla Adana'nın kenar mahallelerini ve suç dünyasını anlatan bir film yapma hayaline sahipti. Yönetmen Kadri Beran Taşkın ile uzun süre arkadaşlığı sayesinde, birlikte Adana'nın sokaklarını anlatan, gayri meşru hayatları ve varoşta geçen hayatı konu alan ''Sıfır Bir'' adlı dizi yaparak hayallerini gerçekleştirdi. Daha sonra ekip büyüdü ve iki arkadaşın hayali büyüyerek Adana'nın dışına taştı.

YUSUF İSİMLİ BİR FİLMDE ROL ALDI

Cihangir Ceyhan, ''Sıfır Bir'' dizideki ''bakale seni pis ederim ha'' repliği ile büyük bir hayran kitlesi edindi. Dizi ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekti. Özellikle dizinin çekildiği Adana'nın Hürriyet Mahallesi sakinleri tarafından çok sevilen Ceyhan, ''Sıfır Bir'' dizisinden önce, 2015 yılında ''Yusuf'' isimli sinema filminde Serdar karakteri ile rol aldı. Daha öncesinde ise kısa film ve müzik video klipleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri