Haber Detayı
03 Eylül 2020 - Perşembe 19:53
 
Ç.Ü. Balcalı Hastanesinde BAŞ HEKİMLİK değişimi!
Gündem Haberi
Ç.Ü. Balcalı Hastanesinde BAŞ HEKİMLİK değişimi!

Yaklaşık iki yıldan bu yana Başhekimlik görevini sürdüren Prof. Dr. Tamer Cevat İnal’ın yerine Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel’in görevlendirmesi ile Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz Başhekimlik görevine resmen başladı.Balcalı Hastanesi Başhekimliğin de yeni Başhekim Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz’ün göreve başlamasıyla ilgili olarak bir devir teslim töreni de yapıldı. Prof. Dr. Tamer Cevat İnal Başhekimlik görevini Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz’e devretti.

 

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen törende Prof. Dr. Tamer Cevat İnal, Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz’e yeni görevinde başarılar diledi ve bundan sonraki süreçte de Balcalı ailesi çatısı altında her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını dile getirdi.


Balcalı Hastanesi yeni Başhekimi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz de bugüne kadar yaptıkları çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Tamer Cevat İnal ve Başhekim Yardımcılarına teşekkür ederek, yeni yönetim olarak yapılan çalışmaları daha da ileriye taşımak adına var güçleriyle çalışacaklarının altını çizdi. Gündüz, Balcalı Hastanesi’nin sadece Adana ve Bölgesi değil Türkiye genelinde talep gören bir sağlık kuruluşu olduğuna dikkati çekerek Balcalı markasının değerini sağlık alanında daha da ileriye taşımanın başlıca hedefleri olduğuna vurgu yaptı. Gerek Covid-19 pandemisiyle mücadele, gerekse sağlık alanın da ki diğer sıkıntıları da aşma noktasında yoğun bir temponun kendilerini beklediğine işaret eden Gündüz, bu amaçla çalışmalara başlayacaklarını söyledi.
Devir teslim töreninin ardından Başhekim Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz ve eski Başhekim Prof. Dr. Tamer Cevat İnal bir süre görüş alışverişinde bulundular

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri