Haber Detayı
03 Mart 2017 - Cuma 21:14
 
Demirspor Maçı Yağmur Yüzünden Ertelendi...
Mavi Lacivertliler 35. Saniyede Abdülaziz’in golü ile yenik duruma geçti. Müsabakanın 7. Dakikasında elektrik enerjisi kesildi. Şanlıurfa’ya yağan şiddetli yağmur ve dolu yağışı, stat zeminin ağırlaştırdı. Hakem Koray Gençerler yaptığı testler sonrası, gözlemci Ünsal Çimen ile birlikte tuttuğu rapor ile müsabakanın ertelendiği belirlendi.
Spor Haberi
Demirspor Maçı Yağmur Yüzünden Ertelendi...

YAĞMUR VE DOLU ERTELENMEYE NEDEN OLDU

STAD: Şanlıurfa GAP Arena

ADANA’da ilk yarıda oynanan Demirspor, Şanlıurfaspor müsabakası 0-0 sonuçlandı. İki takım birbirleri ile 13 kez karşılaştı. Demirspor 5, Şanlıurfaspor 3 galibiyet elde etti. 5 maç beraberlik ile neticelendi. Şanlıurfa ekibi son müsabakasında, Bandırma’ya 4-0 gibi açık skorla yenildi. Demirspor evinde Balıkesirspor’a 2-1 takıldı. “Koray Gençerler’in” düdüğü ile müsabaka, şiddetli yağmur ve dolu yağışı altında başladı. Saha zemininde su gölcükleri oluştu. Futbol, bir an için “sutopu” oyun görüntüsü sundu. Şartlar zorlaştı. Fizik gücü öne çıktı.
Şanlıurfaspor 35.saniyede enteresan gol kaydetti. Su gölcüğünden yararlanan Abdülaziz, takımına gol kazandırdı. Stad genelendi elektrik enerjisinin kesilmesi ile müsabaka 7. dakikadan sonra enerjinin kesilmesi ile maçın akışı durdu. Maçın hakemi Koray Gençerler; sonradan enerji gelmesine rağmen (…) saha zemininin ağırlaşması nedeniyle, sahanın her köşesinde ve değişik bölgelerinde takım kaptanları ve kalecileri de yanına alarak test yaptı. “Topu yere” attı. Top yerden sıçramadı!.. Koray Gençlerler maçı “erteleme kararı” aldı. Müsabakanın gözlemcisi Ünsal Çimen, sahanın değişik yerlerinin fotoğraflarının çekimini istedi. Sonuç olarak müsabakanın ertelenme kararı için rapor tutuldu. Müsabakanın hangi gün ve zamanda oynanacağı TFF tarafından belirlenecek….

GOL POZİSYONU

1.DAK(GOL): Şanlıurfaspor söl bölgede, Batuhan ile hazırlanan; Andrei Marc tarafından Demirspor defans arkasına gönderilen top, sulu zemine takıldı. Oğuzhan, sulu bölgede topu kontrol edemedi. Abdülaziz yerden seken topu ayağı altında aldı. Düzeltip attığı şut çok sert olmamasına rağmen (!) top Emrullah’ın kolunun altından kaçtı. Emrullah, topa ikinci kez hamle etmede geç kaldı. Abdülaziz’in vuruşu gol çizgisini geçti: 1-0

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirspor, Maçı, Yağmur, Yüzünden, Ertelendi...,
Haber Videosu
Yorumlar
Adana Temizlik Şirketleri