Haber Detayı
04 Aralık 2018 - Salı 11:52
 
Devlet Bahçeli çözüm süreci isteyenlere fena çaktı!
Siyaset Haberi
Devlet Bahçeli çözüm süreci isteyenlere fena çaktı!

Milli Hareketçi Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Engelliler için meclise yasa teklifi verdiklerini ve aylıklarında artırım yapılmasını istediklerini belirten Bahçeli, G-20 zirvesini, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'ın Gözlem noktalarına finansör olması ve son olarakta Oslo'da toplan Akil İnsanlar heyetini ele aldı.

Dünyanın 1 ve 2 dünya savaşı öncesinde yaşadığı gerilimi yaşadığını belirten Bahçeli şöyle konuştu:
"Yemendeli bir çocuğun Londra'daki bir çocuk değeri yoktur. Zulmün bu kadar sözünün geçtiği zalimlerin bu denli cesur olduğunu göremezsiniz.  Arjantin'de G-20 zirvesi yapıldı. Türkiye haklı ve meşru duruşu ile zirveye damga vurmuş. Hakkın ve haklının sözcüsü mertebesine çıkarak tüm gözleri üzerine çekmiştir. Biz bu düşüncelere aynen ve eksiksiz katılıyoruz.

ZİRVEDEKİ ÜLKELER TERÖRE DESTEK VERİYOR
31 Maddeden oluşan zirvenin sonuç maddesinde Paris iklim anlaşmasının aynen uygulanması terörün her türlüsü kınanmış terörle mücadelede kararlıkla durulmuştur Ancak bu ülkelerden bazıları teröre verdikleri desteği nasıl açıklayacaklar.

ABD TERÖRLE YANAK YANAĞA
Türkiye ve ABD müttefiktir. Bunun karşılıklı sorumlulukları vardır. ABD terör örgütleri ile yan yana yanak yağadır. ABD kimi kimden korumaktadır. Gözlem noktaları için yapılan açıklamalara bakıldığında ABD Türkiye'ye gelecek tehlikeleri koruma bahanesi ile açıklıyor. Bunun adı terör ajanlığıdır terör seviciliğidir.

GERİ DÖNMEK HARAMDIR
Fıratın doğusu temizlenene kadar mücadelen geri dönüş yoktur ger dönmek haramdır. Bu miletin ayranı bir kabarırsa herkes canını kurtacak delik arayacakladır.

ARABİSTAN VE BAE EMPERYALİZME TUTSAK
Gözlem noktalarını Suudi Arabistan'ın finanse edeceği iddiaları vardır... Bu doğruysa, Kaşıkçı cinayetinin artından kalkamayan Suudi Arabistan yönetimi, Türkiye husumetini gizleyemeyen Birleşik Arap Emirlikleri, ABD'ye olan diyet borçlarını anlaşılan bu şekilde ödeyeceklerdir. Emperyalizme tutsak olmuş bu ülkelerin nereleri İslam, nereleri doğrudur.

BU ÜLKELER İSLAMA SAPLANMIŞ ZEHİRLİ HANÇER
Türk milletine tuzak kuran, günahla kol kola giren iradesiz ve icazetli yönetimler İslam'ın sırtına saplanmış zehirli hançerden başka bir şey değildir.  Suudi Arabistan, Allah'tan korkuyorsa, kuldan utanıyorsa önce işlediği cinayetin hesabını versin... Bu iki ülkenin 15 Temmuz ihanetine nasıl baktıkları artık sır değildir. Şimdi de Türk düşmanlığı ve ABD'nin gözüne girebilmek için bölücü terör örgütlerine destek vermeleri alçaklıktır..." 

ALMANYA'DAKİ SKANDAL
Almanya'da İslam Konferansı yapıldı. Burada Diyanet yok sayılmıştır. Bizi daha da öfkelendiren ise açık büfede domuz eti servis edilmiştir. O ülkenin bu ülkenin islamı olmaz. Hakikat tektir Allah katında din İslamdır. İslam Konferansı düzenleme hakkını kendinde nasıl görmüştü. 

KILIÇDAROĞLU'NUN ZİYARETİ
Almanya'dan yardım dilenmek manda özlemi değil midir?.. Ya nereye savrulduğunu bilmiyor ya da tutsak alındığından sesi çıkmıyor... Aklına geleni işleme her ağacı taşlama Allah muhafaza kamyon farı görmüş tavşana dönersin. Seni ve zihniyetini HDP de kurtaramaz çürük ip de tutamaz. 

ÇÖZÜM SÜRECİ YOK
Yeni bir çözüm süreci için bazı kendini zeki sanan akiller Oslo'da toplanmışlar. Bunu yapacaklarına Irak'a Kandil'e gitsinler mağarada çözüm gevişi getirseler daha iyi olur. İhanet bunların gözlerini kapatmış. Her kılığa girerler ancak sadece Türk olamazlar. Siyasetçi artığı..

Kulak verin akiller... Çözüm süreci gömüleli çok olmuştur. İsterseniz PKK'ye katılın ama Türk milletinin tahammülünü zorlamayın. Kendinizi mekap giyerek dağda bulursunuz. Meydan boş değil MHP'nin gözü üzerinizdedir.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri