Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 13:00
 
Emin Canlı'dan BAHÇELİSİZ MHP isteyenlere tarihi NOTA!
Gündem Haberi
Emin Canlı'dan BAHÇELİSİZ MHP isteyenlere tarihi NOTA!

Bilge Liderimiz Devlet BAHÇELİ’siz MHP hayali kuranlarla,MHP içerisinde gibi görünüp,sadakatli görünüp sadakatsizliğiyle fitneden beslenip Devlet BAHÇELİ düşmanlığı yapanlarla bize savaşarak mücadele etmeyi nasip eyle Yarabbi...
Türk ve Türkiye düşmanlarının hepsi Devlet BAHÇELİ’ye düşman,bu gayet normal bunu anlıyoruz da Devlet BAHÇELİ’siz MHP hayali kuranlar (bomboş bir hayal)MHP’liyiz diyor!!!Taklacıları,riyakarları bilmem de sizin hepinizle mücadele edecek Liderimizin öyle evlatları var ki sizleri ezer geçeriz Allah’ın izniyle.
MHP’yi temsil eden ve MHP’liyim diyen ve Ülkücü Milliyetçi Hareket sayesinde makam temsil eden herkesin takip edeceği,öveceği,tek Lider DEVLET BAHÇELİ olmalıdır.
Yok köylüm,yok kirvem,yok akrabam yok babamın arkadaşı,yok dayımın-emmimin arkadaşı,yok mahallelim gibi bahanelerle fırıldak ayaklarla farklı yerlere kişilere sinyal çakmak ihanettir!!!
Milliyetçi Ülkücü Hareketimize gönül vermiş hepimizin,makam mevki temsil eden-etmiş olan herkesin abisi-babası-Atası-Ağası-Genel Başkanı-Lideri Bilge Liderimiz Devlet BAHÇELİ’dir,zoruna giden varsa Milliyetçi Ülkücü Hareket sayesinde geldiği makamı bırakır istifa eder sonra hangi kapıya def olup gidecekse gider!!!
Bilge Liderimize,MHP’ye İhanet içerisinde olanlara göz göre göre bile bile destek veren,ya da bildiği halde bilmiyormuş gibi davranan,görmezden gelen olursa biz biliyoruz görüyoruz böyle biline!!!
Görmekle bilmekle de kalmayız ansızın!!!
Nasıl olsa seçim bitti,daha da 5 sene var,o zamana kadar da Devlet BAHÇELİ de zaten bırakır gibi şerefsizce söylemde bulunanlar ve bunlar gider zaten mantığıyla hareket eden ve bunu şımarıkça belirten,sağa sola sinyal çakanlar,biz ömrü billah buradayız hiçbir yere gitmiyoruz,Biz MHP’de sadece Bilge Liderimiz Devlet BAHÇELİ’nin emrinde bir ömür nöbette tetikteyiz!!!

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri