Haber Detayı
13 Şubat 2015 - Cuma 10:08
 
Emine Karaköse veda etti
Siyaset Haberi
Emine Karaköse veda etti

15 Şubat Pazar günü yapılacak kongrede aday olmayacağını, milletvekili aday adaylığı başvurusu yapacağını belirten Emine Karaköse, 6 yıllık Başkanlığı döneminde kendisine destek olan tüm basın mensuplarına teşekkür etti.

Karaköse konuşmasının devamında şunları söyledi. 
“6 Yıllık Başkanlığım döneminde geriye dönüp baktığımda, sizlerle beraber olduğum günlerden hep güzel şeyler hatırlıyorum. Hani bir ön yargı vardır ya; basın siz ne söylerseniz söyleyin anladığı gibi haber yapar diye. Ama özellikle Adana basınının böyle olmadığını sizler bana gösterdiniz. Hiç birinizle olumsuz hiçbir karşılaşmamız olmadı. Bu vesileyle hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve haklarınızı helal etmenizi istiyorum.

Yeni Bir Başlangıca Doğru Yol Alıyorum

Kadın Kolları İl Başkanlığı görevim 15 Şubat itibariyle bitiyor. Ancak ben şimdi tap taze umutlarla yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Bu yolda da sizlerin manevi desteklerine geçmişte olduğu gibi yine ihtiyacım olacak. Siyasete girerken yarınlarda makam adına hiçbir planım olmamıştı. Aldığım görevi layığıyla yerine getirebilmek, memleketimize ve vatandaşlarımıza faydalı olabilmek öncelikli hedefimdi. Ancak Yeni Türkiye’nin kurulacağı bu dönemde hem Adana’ya, hem de ülkeme hizmet edebilmek adına Milletvekili Aday Adayı oldum.

Kongremize Tüm Adanalı Hemşerilerimizi Davet Ediyoruz

Pazar günü yapılacak 4. Olağan İl Kadın Kolları Kongremize tüm Adanalı vatandaşlarımızı ve siz kıymetli basın mensuplarını bekliyoruz. Kongre bizim düğünümüzdür. O nedenle bu özel günümüzde tüm sevdiklerimizi yanımızda görmek istiyoruz. Yeni seçilecek Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza şimdiden başarılar diliyorum. Bundan sonraki dönemde yine üzerimize düşen bir görev olursa, ne şartta olursa olsun hazır olduğumu ifade etmek istiyorum.”

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri