Haber Detayı
16 Şubat 2015 - Pazartesi 16:30
 
Erdoğan aday adaylığını açıkladı
AK Parti Adana milletvekilliğine aday adaylığı Ak Parti il binasında açıklayan Muhammet Erdoğan, ‘Ülkemizin demokratik kazanımlarına katkıda bulunmak üzere AK Parti'den milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Ben Adana'nın gelişimi için çalışacağım' dedi.
Siyaset Haberi
Erdoğan aday adaylığını açıkladı

Geçmişte hükümetlerin günü kurtarmaya çalışıp önünü görecek durumda olmadığını söyleyen Erdoğan, ‘Eski hükümetler günü kurtarmaya çalışıyorlardı. Şimdi 10 yıl 50 yıl 100 yıl sonranın hesabına, planlanmasına geçilen ve 2071 vizyonuyla güven veren bir Türkiye'de, misyonumuzla ve faaliyetlerimizle örtüşen siyasi kulvarda sorumluluk almak için çalışmaya karar verdik' dedi. 
Tarihten bugüne zalimlerin karşısında olduklarını ve Büyük Türkiye ideali için çalışacağını dile getiren Muhammet Erdoğan, ‘ Tarihimizde var olan medeniyetimizle, Orta Asya'dan gelirken Hira'dan doğan ışıkla buluşmuş ve bu coğrafyadan, Anadolu'dan Dünya'ya insanlık, adalet, inanç özgürlüğü ve güven vererek mağdurların yanında zalimlerin karşısında olduk. Tarihimizden aldığımız güçle inanç coğrafyamızda ve dünyada mazlumların umudu olan Büyük Türkiye ideali için çalışacağız. Son 13 yıldaki çalışmalarıyla Büyük Türkiye idealine sahip olan AK Parti'de 2015 Haziran'ında gerçekleşecek olan 25. Dönem milletvekilliği seçimleri için aday adayı oldum' şeklinde konuştu.
Adana halkıyla devamlı iç içe olduğu belirten Erdoğan, ‘ Gelişen büyüyen Türkiye'ye uygun olarak, Adana'nın da aynı hızda daha hızlı yol alması gerekmektedir. Biz sürekli alanlarda, kurumlarda, köylerde, ilçelerde ve şehirlerde her yerde halkımızla iç içeyiz. Dolayısıyla sorunları yaşayan içinde bulunan durumdayız. Adana'nın en temel sorunu işsizlik ve istihdam konusu, şehirleşme, gelir düzeyinin yükseltilmesi ve yatırımların daha çok gelmesi hususlarıdır. Bu konular üzerine girişimlerimiz olacaktır. Yeni havaalanı ve hızlı tren gelişi ticareti ve turizmi artıracağından bu sorunları azaltacaktır. Kentsel dönüşüm çalışmalarının da hızlanması gerekmektedir. Maden Yüksek Mühendisi olmam sebebiyle bölgemizin yer altı kaynakları zenginliklerinin, işsizliğin ve istihdamın bitirilmesine öncülük etmesi hususunda yarı mamul ve mamul üretimi ile ilgili sanayi tesislerinin oluşmasını sağlamaya çalışacağız. Adana'nın gelişimiyle, duruşuyla milletimizin, ülkemizin hedeflerine daha büyük katkılar koyacağına inancım ve güvenim tamdır. Allah ülkemizin ve milletimizin yolunu açık etsin. Bu aday adaylığımın şehrimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Beni yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Biz bir dava yolcusuyuz. Bu davaya çıkarken adanmış insanlar olarak kendimizi nitelendirdik. Biz aday adaylığına konduk, seçilip seçilmememiz önemli değildir. Biz bu davaya hizmet etmeye her zaman devam edeceğiz' dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri