google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 12:40
 
Fatih Kocaispir Başkanlıktan önce gönülleri kazandı...
Gündem Haberi
Fatih Kocaispir Başkanlıktan önce gönülleri kazandı...

Cumhur İttifakı’nın AK partili Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, AK Parti ile MHP’li seçmenlerin yanında İyi parti ve CHP’den de çok oy alacaklarını açıkladı.  Seçimden zaferle çıkacağını iddia eden Başkan adayı Kocaispir “Biz kazanırsak Yüreğirli kazanacaktır. Biz kazanırsak artık Yüreğir’de insanlar yaşamak isteyecektir.” dedi.

 

 

Yüreğir’de farklı etnik kökene sahip 11 Milletin bulunmasının kendileri için Zenginlik olduğunu açıklayan Fatih Mehmet Kocaispir, mitinglerde ve esnaf ziyaretlerinde adeta sevgi seliyle karşılanıyor. “Milletimizin coşkusu, heyecanı bize gösteriyor ki biz gönüllere girmişiz” diyen Ak Partili Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kocaispir “ Hizmet bizim işimizdir. Rabbime şükürler olsun Yüreğir kararını vermiş. Biz gönüller kazanmışız, gönüllere girmişiz. Asıl başarı gönüllere girmektir.” şeklinde konuştu.

 

 

Kendilerinin kazanması durumunda Yüreğirli’nin hizmete doyacağının müjdesini de veren Başkan adayı Kocaispir “ Farklı etnik kökenlerden oluşan Yüreğir’imiz inşallah, büyük hizmetler alacak. Bize oy çıksa da çıkmazsa da her bölgeye eşit hizmet götüreceğiz. Bize Cumhur ittifakının dışında İyi Parti ve CHP’den da büyük teveccüh var. İnşaALLAH seçimleri kazanarak bize destek olanlara hizmetlerimiz ile teşekkür edeceğiz” diye konuştu.

 

 
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri