Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 17:11
 
Hüseyin Sözlü'den ZEYDAN'A çok sert ifadeler!
Adana Büyükşehir Belediyesi Eski Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kendisi döneminde işe alınan işçiler başta olmak üzere ZEYDAN KARALAR tarafından haksız ve hukuksuz bir şekilde çıkartılmasına çok sert ifadelerle tepki gösterdi...
Siyaset Haberi
Hüseyin Sözlü'den ZEYDAN'A çok sert ifadeler!

Seçim öncesi hak, hukuk, adalet diyen seçim sonrası daha mazbatasını almadan mazeretler ardına sığınanların görüyorum ki ilk icraatı Adana’ya hizmet noktasında gönüldaşlık hukuku ile çalıştığımız, helal kazançlarından emin olduğum arkadaşlarımızı hukuki, ahlaki ve vicdanı hiç bir gerekçeye sığdırılamayacak şekilde işten çıkarmak olmuş. 
Bankamatikçi diye bir kılıf üretip kendisinden olmayan herkesi o kılıfa sığdırmaya çalışan bu aciz zihniyet önce Cumhuriyet’in şerefli hakimlerine ardından da kamu vicdanına hesap verecektir.
Ölçütü oy olan, kaygısı siyasi ikbalden öteye gitmeyen, zafere giden her yol mübah anlayışıyla seçim öncesi türlü pazarlık masasına oturan, zihni ipotekli, vicdanı mühürlüler bilsinler ki alın terini emeğiyle karıp evine, çocuklarına ekmek götüren her arkadaşımızın sonuna kadar yanındayız.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri